TRAPAS ROKU: Madonna strčila na pódiu Drakeovi jazyk do krku, on se málem pozvracel! Máme video!

Slunce v údolí Indio v Kalifornii zapadalo, zatímco všichni fanoušci netrpělivě čekali na vystoupení Draka na Coachella festivalu.
Madonna se nezdá!
Madonna se nezdá!
facebook.com

reklama

Jak je jeho dobrým zvykem, zpozdil se o dvacet minut, a tak měli přítomní dost času přemýšlet o tom, kdo, že bude jeho speciálním hostem. Spekulovalo se o tom, že to bude Beyoncé nebo Nicki Minaj, ale tohle opravdu nikdo nečekal.

Přítomní byli totiž svědkem neskutečně trapné situace. Nejenže čekali na pódiu vedle Drakea někoho úplně jiného, ještě ke všemu se bývalá popová královna Madonna postarala o pěkný trapas!

Propadli byste se hanbou jen při pohledu na toto video? A teď si představte, že jste u toho osobně, říkáte si: „Tak zbláznila se už úplně? To je opravdu tak zoufalá?“

Drake se později nechal slyšet, že to byla Madonnina rtěnka, co mu vadilo a co tak rychle otíral ze svých úst, že polibek mu nevadil. Ale naplánované to prý nebylo.

Madonna řekla několik dní před tímto vystoupením pro US Weekly: „Moje celoživotní přání, které si chci ještě splnit, je jít na rande snů s Drakem – a jen ho políbit.“

Vypadá to, že si Madonna svůj sen splnila. Ale za jakou cenu?!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!