TRAPAS: Snaživá misska Kovandová tvrdí, že je Jágr v USA. On zatím maká na poli s rodiči na Kladně

Misska Lucie Kovandová se po skandálních fotkách, jak jde po oslavě hokejové reprezentace spát k Jágrovi, tvrdošíjně pasovala do Jardovy dobré kamarádky a říká, že si s Jardou pravidelně volají. Proč tedy neví, že je Jarda momentálně na poli s rodiči na Kladně?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Lucie Kovandová focení

reklama

"V Čechách není, je tam, za velkou louží. Ale jelikož je velký časový posun, tak si napíšeme tak jednou za měsíc," řiká Kovandová, která nejspíš nesleduje Jágrův Facebook. Jako jeho BFFka (best friend forever) a kamarádka bez benefifů (doteď nechápeme, proč nepřizná, že se s ním vyspala, a pokud opravdu ne, tak doteď nechápeme, proč to neudělala) by ale měla mít přehled, kde se Jarda zrovna nachází.

Hokejista totiž napsal hezký status o tom, jak je u svých rodičů na Kladně, kde obdělávají pole. Zamýšlí se nad tím, kdo jejich hospodářství jednou převezme a co by Jardovi řekla potenciální slečna, kdyby ji nevzal na Seychely, ale na pole u Kladna.

jággrr Foto:

Lucie Kovandová to podle všeho ale nebude. Aféra s Jágrem jí sice dost pomohla v kariéře a má teď daleko více zakázek, než kdykoliv kdy předtím, a dokonce i zvýšila svoji cenu, ale Jardovi skandál nijak nepomohl. Možná tak Lucii schválně nedal vědět, že jede do Čech, aby z toho nebyl zase nějaký trapas. Jak je ale vidět, Lucie se o vtipné faux pas dokáže postarat i sama.

Kovandová spala u Jágra, zatímco on pařil na Kozím plácku s ostatními hokejkami, a její přítel s tím byl v pohodě, jelikož tím pádem nemusela v noci vlakem do Olomouce. Jako máme dost!

VIDEO: Jarda je hezkej chlap, ale beru ho jako kamaráda! Kovandová dál mlží o noci strávené u Jágra

Kovandová se Jágrovi postarala o slušný trapas. Začala mluvit o jejich vztahu, a to se nedělá. Navíc se do toho nyní vložil i překvapený přítel. Jardo, tohle sis teda nezasloužil!

Jágrova miss Kovandová tenhle skandál vůbec nezvládá: Její otec mluví o svatbě a my jsme přišli na její lži

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!