TRAPNÉ! Rytmus a jeho HODNĚ DRSNÉ přiznání: Chce dojmout, nebo zastrašovat?

Nový dokumentární sběrák o slovenském romském rapperovi podle očekávání vyvolává emoce, a to z různých důvodů. Rytmuse buď milujete, nebo nenávidíte. Oba póly pocitů se dají pochopit, zvlášť, když některé pasáže vyzní silácky a pateticky. Jako ta o „vraždění fotra rybičkou“.
Rytmus rád machruje a v Sídliskovém snu to není jinak.
Rytmus rád machruje a v Sídliskovém snu to není jinak.
Facebook Patrika Vrbovského

reklama

Rapper Rytmus přiznal, že chtěl zabít svého nevlastního otce a podřezat ho nožem ve spánku! „Byly momenty, kdy jsem ho chtěl zabít, říkal jsem mu, že ho podřežu kudlou,“ tvrdí drsně Patrik. Na svůj cikánský původ hrdý ex-obyvatel sídliště popisuje extrémně vyhrocené vztahy uvnitř jeho vlastní rodiny a brutální traumata z dětství. Na jednu stranu je to smutné, ale na druhou spíše trapná exhibice a pokus o uvěřitelnou pohádku, kterak se dospělák vyrovnal se svou 13. komnatou.

Rytmus pláče... i toto je život!

VIDEO: Rytmus s brekem představuje film o vlastním životě. Myslí si, že je nový Eminem?

Teď už je ovšem bohatý, slavný, děsně zamilovaný a může se od něho leckdo učit. Teda alespoň se tak tváří, rappeři se pořád nějak tváří. Podstatné je, že na slavnostní premiéře dokumentu si Rytmus s nenáviděným otčímem padl kolem krku a došlo k velkému teatrálnímu odpuštění. Vypadá to sice dobře, ale... Nelze se zbavit pocitu, že jde o chytrý kalkul, jak nakládat s emocemi diváka. Takže ukázka toho, jaký je to PAN drsňák, se nakonec změní v děsný doják. K tomu ještě pár šťastných poznámek o Darince a je vymalováno. Více se dozvíte ve VIP zprávách z 20. 8. a později na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rytmus-VIPky

 

Kromě toho, že je to pán Petržalky a Pán vůbec, je to taky master ranních snídaní.

VERDIKT: 5 nezpochybnitelných důvodů, proč je Rytmus šašek!

reklama

reklama