Trend a módní doplněk! Randěte se zajíčky jako slavné celebrity

Jsou sexy, zkušené a slavné. Mají vše, na co si vzpomenou. Proč si tedy neužít klidný život a nepořídit si nezkaženého a poslušného zajíčka, který bude poslouchat?
Petra Janů a přítel Daniel
Petra Janů a přítel Daniel
Jiří Janoušek

reklama

Důvodů, které vedou k randění s mladším milencem, je mnoho. Nezkaženost, povolnost, energie, krása, ale i módní doplněk do společnosti, který dobře vypadá a reprezentuje. Po boku zajíčka se rády ukazují nejen zahraniční, ale i české celebrity.

Vendula Svobodová a Josef Pizinger
Autor: Jiří Janoušek Vendula Svobodová a Josef Pizinger

Vendula Svobodová (42) a Josef Pizinger (26)
Sama Vendula přiznává, že jí tento vztah přijde dost bláznivý. Přesto je prezidentka nadace Kapka naděje až po uši zamilovaná do svého mladého milence. Viditelně jí tento vztah svědčí, jelikož se divoká Vendula zklidnila, viditelně zhubla a omládla. Sama Svobodová by se prý nevyhýbala ani dalšímu miminku, takže uvidíme, zda se jí tento sen ještě vyplní.

 

Tamara Kotvalová a Roman Hajabáč
Autor: Jiří Janoušek Tamara Kotvalová a Roman Hajabáč


Tamara Kotvalová (50) a Roman Hajabáč (37)

Úspěšná podnikatelka, která vlastní polovinu obchodů v Pařížské ulici, si po rozvodu s českým politikem Petrem Bendlem nabrnkla též mladého krasavce. Do oka jí spadl bývalý model, dnes podnikatel Roman Hajabáč. Jelikož Tamara díky své profesi na svůj zevnějšek hodně dbá, málokdo by jí tipoval její věk. Vedle zajíčka tak Tamara vypadá téměř stejně mladá jako on.

 

Bára Basiková a Petr Polák
Autor: Jiří Janoušek Bára Basiková a Petr Polák


Bára Basiková (51) a Petr Polák (36)

Patnáctiletého věkového rozdílu se nezalekla ani zpěvačka Bára Basiková. Ta svého zajíčka dokonce už odvedla k oltáři a pořídila si s ním dítě. I když jejich vztah podle médií už několikrát prošel krizí, láska Báry a Petra evidentně stále kvete.

 

Dana Batulková a Ondřej Zajíc
Autor: Jiří Janoušek Dana Batulková a Ondřej Zajíc

Dana Batulková (56) a Ondřej Zajíc (44)
Do mladšího muže se zamilovala také sympatická Dana Batulková. Herečka dlouho váhala, zda si vůbec chce ještě po zklamání z manželství začít něco s dalším mužem. Ovšem láska nakonec byla silnější a mladšímu režisérovi Ondřeji Zajícovi podlehla. Nyní spolu už několik let žijí šťastně na statku v Kolodějích.

 

Zdena Studénková a Braňo Kostka
Autor: Jiří Janoušek Zdena Studénková a Braňo Kostka

Zdena Studénková (59) a Braňo Kostka (42)
Vztah s o sedmnáct let mladším partnerem, dirigentem Braňo Kostkou, si vydobyla i populární herečka Zdena Studénková. Ti dva spolu začali žít, když herečce bylo třicet devět a jemu dvacet dva. Po deseti letech přišla krize. Braňo chtěl totiž dítě, které mu Zdena už nemohla dát. Rozešli se, ale za pár let se k sobě vrátili. Jsou spolu – i s tehdejší odlukou – už čtrnáct let, a jsou šťastní.

 

-juf-

Vendula Svobodová se už nebojí svého maldičkého přítele ukazovat

Vendula Svobodová na rovinu: Změní ji chlap?

Video VIP zprávy: Petra Janů má po dvou letech od smrti svého manžela nového přítele

Petra Janů: Už nejsem volná!

Herečka Dana Batulková a její "zlatíčko" Abby

Dana Batulková má problém: Zapichující se chlupy


reklama

reklama