Tři atraktivní podoby Lady Gagy! Romantička, elegánka či žena vamp?

Pokaždé, když se zpěvačka Lady Gaga objeví na veřejnosti, je to v podstatě show (někdy i maškaráda). A to nehledě, zda jde o červený koberec nebo obyčejnou návštěvu supermarketu. Pokaždé, kdy se hvězda vydá na veřejnost, potvrzuje, že je královnou současného stylu. Pojďme se podívat na tři zcela odlišné podoby této kontroverzní ženy.
Lady Gaga
Lady Gaga
instagram/@spletnik.ru

reklama

Romantická

I Lady Gaga, stejně jako každá žena alespoň jednou za život, chce být občas romantickou a křehkou bytostí. A právě tyto bílé lehoučké šaty, ve kterých se objevila v ulicích New Yorku o tom vypovídají. Svůj něžný outfit doladila klasickými černými lodičkami s otevřenou patou a vintage psaníčkem. Právě drobná kabelka fantasticky ladila se zpěvaččiným poněkud staromódním účesem. Pro tentokrát se rozhodla Gaga pro milimalismus a jako doplněk zvolila pouze drobné naušnice, klasický náramek a černé kočičí sluneční brýle. 

Lady Gaga jako éterická víla
Autor: instagram/@spletnik.ru Lady Gaga jako éterická víla

Elegantní

Její další outfit je poměrně střídmý. Pro tentokrát demonstrovala zpěvačka, že umí být i elegantní dámou. Ukázalo se, že v šatníku Gagy nejsou jen excentrické róby, ale i stylové pracovní kostýmky. Lady Gaga zvolila midi sukni a prodloužené úplé sako v šedožluté kostce. Lodičky, psaníčko a sluneční brýle jsou stejné jako u outfitu předchozího, ovšem po naušnicích sáhla hudebnice po jiných. Tenhle její look působil také poněkud retro, ovšem muzikantce sedl jako ulitý. 

Ani elegantní dáma se ve zpěvačce nezapře
Autor: instagram/@spletnik.ru Ani elegantní dáma se ve zpěvačce nezapře

Lady vamp

Bez excentrického outfitu by se Gaga samozřejmě nemohla obejít. Zdá se, že zpěvačku inspirovala zlatá éra jazzu 60. let, proto zvolila krátké červené šaty s tylem, černé vysoké rukavice, síťované punčochy, lodičky a drobné psaníčko v duchu tehdejší doby. Pro tentokrát už s doplňky experimentovala a zvolila masivní náhrdelník, naušnice a náramek na každou ruku. Make-up je rovněž velmi výrazný. Kouřové stíny a ostře červená rtěnka ladící s róbou. A kam myslíte, že se Gaga v této podobě vydala? Nikoli, na žádný tematický večírek, nýbrž na večeři s přáteli. Která z podob světové zpěvačky se vám tedy líbí nejvíce?

A Gaga v klasickém duchu
Autor: instagram/@spletnik.ru A Gaga v klasickém duchu

reklama

reklama