Trojnásobní rodiče! Kim Kardashian a Kanye West mají třetí dítě, Kim ale nerodila

A je to tu! Před pár dny se narodilo hvězdnému páru Kim Kardashian (37) a Kanye Westovi (40) třetí dítě. Holčička, jejíž jméno je doposud neznámé, se narodila náhradní matce. Věříme, že už brzy se Kim pochlubí novou ratolestí na svém Instagramu.
Kim Kardashian
Kim Kardashian
instagram/@kuwtklives

reklama

K porodu došlo v nemocničním centru Cedars-Sinai v Los Angeles, kde se narodily i dvě starší děti Kim. O zdravotní stav náhradní matky se staral rodinný lékař klanu Kardashian. Dcerka Kim a Kanyeho se narodila ve 12:47 a vážila něco přes 3 kilogramy. Kim byla první, kdo vzal dcerku do náruče, ale i náhradní matce povolila nějaký kontakt s novorozencem. I Khloé a Kourtney z rodiny Kardashian byly tou dobou v nemocničním zařízení.

O narození dcerky se dověděli fanoušci z oficiálních stránek Kim, kde hvězda poděkovala všem za jejich podporu: ‚‚Velmi rádi s Kanyem oznamujeme, že se nám narodila zdravá a krásná holčička. Jsme neskutečně vděčni náhradní matce, která uskutečnila náš sen, a také lékařům a zdravotním sestrám za speciální péči. Saint a North se na sestřičku hrozně těší.“

 

#momofthree

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Připomeňme si, že Kardashian ani West dlouho zvěsti o třetím dítěti nepotvrzovali. Až v září zmínili, že budou mít holčičku, přičemž právě od náhradní matky. Kim totiž již nemůže odnosit a porodit další dítě. Dvě sestry Kim jsou těhotné rovněž. Dvacetiletá Kylie Jenner a třiatřicetiletá Khloé Kardashian budou brzy maminky také. Poprvé.

 

❥ Mom and Dad ❥

Příspěvek sdílený Khloé (@khloekardashian),

reklama

reklama