Trojská Helena ukázala své těhotenské bříško

Diane Kruger
Diane Kruger
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trojská Helena Diane Kruger (42) zatím nepotvrdila žádné spekulace ohledně jejího těhotenství. Před několika dny si ale na ulici v New Yorku chytala taxíka a o jejím bříšku už nebylo pochyb. Vše potvrdily i džíny s gumovým pasem. Otcem miminka bude přítel herec Norman Reedus (49).

S tímto věčně upraveným neupraveným fešákem se seznámili během natáčení filmu "Sky". Ihned přeskočila jiskra, která měla za následek, že se herečka rozešla se svým desetiletým partnerem Joshuou Jacksonem. Diane se několikrát vyjádřila, že na manželství moc není, jedno nevydařené už má za sebou, ale děťátku se rozhodně nebrání. O jejím těhotenství se spekuluje už od května. Na každé premiéře a červeném koberci měla totiž velice volné šaty. A s její figurou bylo jasné, že se jedná o těhotenské bříško. Pro Diane to bude první přírůstek.

Německá herečka je díky svému vzhledu obsazována do rolí krásných žen. Není divu, vždyť se taká Diane na počátku kariéry živila modelingem. Její outfit tomu ale výjimečně moc neodpovídal. Kabelka i boty od luxusních značek vyšly tak na sto tisíc korun. Moc velkou parádu ale celkový obleček neudělal.

 

CON

 

 

Pregnant Diane Kruge

Příspěvek sdílený beautiesofhollywood (@_beauties_of_hollywood_),

 

 

Lovely couple @dinekruger and @bigbaldhead #normanreedus #dianekruger

Příspěvek sdílený Diane Kru9er (@dianekru9er),

 

Reklama
Reklama