Tvorba návrhářky Zuzany Kubíčkové je vždycky vybroušeným diamantem týdnu módy

5.9. 2018 TOP STAR:  TŘPYT, LESK A ŽENSKÁ SMYSLNOST FASHION WEEK KUBIČKOVÁ
5.9. 2018 TOP STAR: TŘPYT, LESK A ŽENSKÁ SMYSLNOST FASHION WEEK KUBIČKOVÁ

reklama

Doba rozkvětu průmyslové revoluce, optimismu a víry v lepší zítřky – to je konec 19. století a Rudolfinum je symbolem této doby. Právě tato atmosféra inspirovala návrhářku Zuzanu Kubíčkovou. Přehlídka v Rudolfinu byl návrhářčin velký sen. „Já jsem snad ani nepomýšlela a ono to nějak vyšlo. Jsem strašně ráda, protože tohle je krásný prostor a vůbec celá ta budova nebo ta symbolika Rudolfina byla pro mě vždycky zajímavá,“ řekla návrhářka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grande bellezza! Naši tanečníci vystoupí v pondělí 3. 9. v rámci akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week na módní přehlídce nové couture kolekce úspěšné návrhářky Zuzany Kubíčkové @zuzanakubickova v Rudolfinu. Choreografii show vytvořili sólisté Baletu ND Marek Svobodník @marapoddekkou a Ondřej Vinklát @ondrejvinklat. Těšíme se na jedinečné propojení módy a tance. Foto by Pavel Hejný @pavel.hejny_photography /Grande bellezza! On September 3 our dancers take part in Mercedes-Benz Prague Fashion Week at Rudolfinum. The fashion show of a new couture collection by a successful designer Zuzana Kubickova is choreographed by our soloists Ondrej Vinklat and Marek Svobodnik. Enjoy this exceptional fusion of fashion and dance!#ballet #fashion #beauty @galerierudolfinum #moda #choreography #specialevent #balletshow #fashionshow #lookingforward #balet #balletlife #balletnews

Příspěvek sdílel uživatel @ czechnationalballet,

Modely jsou velkorysé, prosvětlené a plují kolem postavy jako by byly ze vzduchu. Broušený křišťál odráží světlo v místnosti, tyl a peří tancují kolem těl. Kubíčková zobrazuje ženu v celé své kráse. Autorka pracuje s materiály lehkými jako vánek a konceptem neo-negližé.

Bylo by asi hodně nemilé, kdyby se modely ztratily. Tak Zuzko, v jaké hodnotě se kolekce pohybuje? „Já jsem to nestihla ještě spočítat, ale myslím si, že bych nebyla ráda. Takže bude to pěkné číslo. Protože vlastně všechny ty kameny, materiály – na tom si hodně zakládám. Už samotné materiály musí být vynikající. Začali jsme s předstihem a kupodivu jsme i tentokrát skončili, takže jsme nedošívali do posledního momentu,“ prozradila návrhářka. Přehlídka Zuzany Kubíčkové je vždy v pravém slova smyslu show. Tentokrát do choreografie zapojila i umělecký sbor baletu Národního divadla.

reklama

reklama