Ty se snad domluvily! Hanbářky na červeném koberci v Londýně (FOTOGALERIE)

Ani Leonardo di Caprio, hlavní hvězda večera, se neubránil zírání do dekoltů a na dámské prádlo pod průsvitnými modely. Herečky si snad na londýnskou premiéru filmu Wolf of Wall Street domluvily heslo: Ukážeme ledaccos!
Do očí se Daisy pochopitelně díval jen málokdo
Do očí se Daisy pochopitelně díval jen málokdo
isifa.com

reklama

Všem hanbatým modelům nasadila korunu Daisy Lowe v šatech módní návrhářky Karren Brandy. Látka (pokud se dá o látce vůbec hovořit – materiál připomínal spíš zpuchřelou pavučinu) ukazovala všechno jistě pečlivě vybrané spodní prádlo. Proti tomu byly kalhotky blonďaté sexbomby Amy Willerton jen slabý odvaz!

Když už se některá dáma rozhodla pro usedlejší model, jako například Margot Robiie, tak se šaty alespoň ukázaly jako pěkně neposedné. Margot s nimi statečně zápasila po celý slavnostní večer.

K vidění ovšem byly další zajímavé modely. Kdo připomínal velikononí kraslici a kdo si oblékl variaci na rozkvetlou louku? Propátrejte naši FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:

Jestli dostala herečka Jana Plodková roli Barunky Panklové v cover verzi filmu Babička a jde rovnou z placu, tak to chápeme. Ale jestli to není kostým a ona vyrazila na party ve Varech v kostkovaných šatech schválně, doporučujeme najmout stylistu

Největší strašidla filmového festivalu

Tomáš Klus v akci

VIDEO Módní policie: Tomáš Klus komentuje svůj outfit


Tereza Fajksová se stala Miss Earth 2012

VIDEO Módní policie: Modelka a Miss Tereza Fajksová komentuje svůj outfit

Ten její nádherný úsměv...

Pretty Julia Roberts! - Módní inspiracereklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!