Týdenní drbárna ze světa celebrit: Nej sexy muž planety Adam Levine byl teenager samý pupínek

Hvězdy domácího i zahraničního showbyznysu mají za sebou pořádně náročný týden. Nechyběly v něm mejdany, maléry s marihuanou a také jeden bolestný odchod velké hvězdy. Co všechno se stalo?
Fantastická metamorfóza Adama Levina
Fantastická metamorfóza Adama Levina
isifa.com

reklama

Tenisové šílenství

Napřed v nedělním podvečeru získali čeští tenisté Davis Cup. Vybojovali ho v Srbsku už podruhé za sebou a tak by se dalo čekat, že to oslaví pořádně. Radek Štěpánek ale už v pondělí mašíroval po přehlídkovém molu. A šel naprosto rovně!

No nejsem já fešák

Tenista Radek Štěpánek den po triumfu v Davis Cupu. Na přehlídkovém molu kvůli penězům!

Boj o "salátovou mísu", nejcennější trofej v tenisovém svět, určitě stojí za připomenutí. Ve FOTOGALERII najdete ty nejúžasnější okamžiky:

Marihuana jako téma

Zaujaly nás dvě zajímavé zprávy, prostřednictvím kterých se slavní snaží přesvědčit veřejnost, že kouřit marihuanu je výborný nápad.

Násilník Chris Brown (ano, to je ten, co zmlátil Rihannu a nedávno skončil na klinice, kde měl řešit své stavy agrese, ale nechal se ambulantně propustit) se v pátek nechal slyšet, že mu marihuana pomůže. Že prý po ní bude klidnější a lépe se se svým problémem vypořádá.

Prima-Style.cz: Cože?! Souhlasíme s kolegy z Daily Mailu, kteří uveřejnili titulek: "Zbláznil se?"

Dost navztekaný na téma marihuana je i americký herec Daniel Day-Levis. Jeho syn Gabe Day (maminka Isabella Adjani) se snaží prorazit jako raper a uveřejnil klip o marihuaně. Doma mají jistě veselo. Podívejte se na VIDEO, které nepotěší asi žádného rodiče teenagera:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

GABEDAY- GREEN AURAS

Marjánka určitě nechyběla ani na tomhle divokém večírku:

Miley bez obočí vypadá trochu jako Lady GaGa

No teda! To bylo mejdlo. Miley Cyrus, Lily Allen, Miranda Kerr táhly L.A.

Zatímco někteří se baví... Victoria Beckham dře na kolenou

Je to vlastně hodně sympatické. Mnoho hvězd se prezentuje jako módní návrháři, ale práci za ně ve skutečnosti dělají druzí. To ale rozhodně není případ Victorie Beckham. Jehly, nůžky, špendlíky, to je její...

Victoria Beckham v akci

Victoria Beckham, jak jste ji ještě neviděli. Před kým padla na kolena?

Adam Levine – V pubertě to nadějně nevypadalo

Pokud máte ve svém okolí teenagera, kterého trápí nesmělost a akné, můžete mu následující snímek poskytnout jako terapii. Zpěvák Adam Levine (35) byl magazínem People vyhlášen nejvíc sexy mužem na světě. Ale... Jako teenager z Brentwood High School v roce 1994 v Los Angeles kandidátem na cokoliv sexy nebyl:-)

Fantastická metamorfóza Adama Levina
Autor: isifa.com Fantastická metamorfóza Adama Levina

 

Ve středu zemřel zpěvák Pavel Bobek (76)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Bobek nekrolog

 

... špatná zpráva přišla také v pátek ráno:

Hugh Jackman má na nose jizvu po operaci

Hugh Jackman má rakovinu

 

FOTO týdne: Herečka Rosie O´Donnell (51) se sama vylepšila

"Paparazzi vyfotili, Rosie spravila," směje se komička, kterou novináři zachytili v Sarasotě, jak si hraje s malou dcerkou Dakotou. Rosie ovšem neváhala a dala na Twitter fotky, na kterých si sama ubrala tuk na pažích a vylepšila bříško.

Rosie si vylepšila křivky sama Foto: twitter

Lenochod - Drž si svůj styl

Rosie si vylepšila křivky sama. Foto: twitter

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová Foto: Picter

Stylový týden za celou redakci přeje:

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová

Foto: Picter

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!