Týdenní drbárna ze světa slavných: Zasnoubená NeVyVolená Nikol + 5 dalších událostí, o kterých se nepsalo

Buď nevystačily na samostatný článek, nebo se nevešly do redakčního plánu kvůli důležitějším událostem... Každopádně i tyhle události se minulý týden staly a leccos vypovídají o světě slavných. Škoda si jich vůbec nevšimnout, a tak to napravujeme:-)
Že by do roka byla svatba?
Že by do roka byla svatba?
profimedia.cz

reklama

Nikol Trojanová z VyVolených se údajně zasnoubila se svým přítelem. Takhle se před časem pusinkovali na party při otevření luxusního butiku.

Beyoncé vyrukovala se svým novým klipem, ve kterém je jako obvykle totálně sexy. Fanoušci lapají po dechu, Jay-Z na natáčení (také jako vždycky) dohlížel.

Beyoncé jako vždycky sexy
Autor: profimedia.cz Beyoncé jako vždycky sexy

Ben Affleck má momentálně do sex symbolu dost daleko. Chytnul ho houser a ještě jezdí pro manželku Jennifer Garner na psychiatrii (chodí tam na konzultace).

Ben Affleck zrovna ve formě nevypadá
Autor: profimedia.cz Ben Affleck zrovna ve formě nevypadá

Bývalá divoška herečka Nicole Ritchie společně s přítelem Joelem Maddenem prodávají dům blízko Los Angeles zařízený ve španělském koloniálním stylu. Pokud máte 1,85 milionu dolarů, může být váš.

Pokud jste v balíku, tady můžete bydlet
Autor: profimedia.cz Pokud jste v balíku, tady můžete bydlet

Herečka Jennifer Aniston si lehla na koleje. Vypadala smutně a celé to působilo dost děsivě, přestože nešlo o pokus o sebevraždu, ale natáčení nového filmu "Cake". Společnost jí na pražcích dělala herečka Anna Kendrick.

Jennifer Aniston na kolejích
Autor: profimedia.cz Jennifer Aniston na kolejích

Uma Thurman se nejspíš inspirovala filmem nevěsta na útěku. Podruhé oficiálně a kdovíkolikrát neoficiálně totiž zrušila své zasnoubení s podnikatelem Arpadem Bussonem. Nikdo ale nevěří, že by se ti dva nedali zase jednou dohromady.

Uma Thurman na závěrečném ceremoniálu filmového festivalu v Cannes
Autor: isifa.com Uma Thurman na závěrečném ceremoniálu filmového festivalu v Cannes

VIDEO TÝDNE: Francouzský herec Pierre Richard poskyt Prima-Style.cz exkluzivní rozhovor

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pierre Richard - rozhovor

jad

Proč nefungují diety celebrit?

Proč nefungují diety celebrit? Odpoví vám odborník

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!