Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Ewo zkus to jinak! Miley Cyrus je jen jedna

Pravidelný přehled toho, co se minulý týden ve světě slavných událo, začínáme upozorněním pro zpěvačku Ewu Farnou. Jít ve stopách divošky Miley Cyrus je jednak náročné a jednak málo originální. Takže jazýček zpátky do pusinky a barevnou paruku do skříně!
Fialovo-žluté mámení
Fialovo-žluté mámení
facebook

reklama

Další důkaz:-)
Autor: isifa.com Další důkaz:-)

Zatímco Ewa se především baví a v soukromí se jí po boku nového přítele daří, Alec Baldwin moc důvodů k radosti nemá.

Alec Baldwin v slzách

Pachatelka byla nakonec odsouzena k sedmiměsíčnímu trestu a odvedena v poutech. Fakt ho obtěžovala. Ale ukázalo se, že s ní něco měl už během manželství. Podrobnosti v článku:

Alec Baldwin má opravdu pádný důvod k pláči

Alec Baldwin – Plakal u soudu se šílenou fanynkou. Vyklubala se z ní jeho milenka!

Nádherná, nádherná, nádherná...

Nemáme slov. Herečka Julia Roberts okouzlila všechny přítomné na předávání cen BAFTA v Los Angeles. Chlapi kolem ní kroužili, ale nejúspěšnější byl George Clooney.

Jen přátelé? Prý ano
Autor: isifa.com Jen přátelé? Prý ano

Plavajzník Clive Owen

Po dávce krásné Julie snad snesete pohled na podivný knírek, který si nechal narůst herec Clive Owen. Přimělo ho k tomu natáčení nového filmu z lékařskéh prostředí, který se odehrává v první polovině minulého století. Když nenatáčí, Clive má více soukromí. Fanynky ho nepoznávají:-)

Knírek si Clive Owen nechal narůst kvůli roli
Autor: isifa.com Knírek si Clive Owen nechal narůst kvůli roli

Duhová víla Lady GaGa

Umí být za něžnou křehkou Bludičku posílající polibky na všechny strany. Přesvědčte se ve FOTOGALERII:

Nehoda Hanky Zagorové

Zato naše domácí Bludička, Písnička Hanička Zagorová měla ošklivou nehodu. Vlastně zažila úplný opak svého textu: "Nešlap, nelámej..." Šlápla mimo schůdky, které přehlédla v zákulisí koncertu ve slovenské Galantě a zlámala si rameno. Zachovala se ale mimořádně statečně, velkou část koncertu dozpívala a my držíme palce a přejeme brzké uzdravení.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Zagorová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!