Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kdy budou mít William a Kate další dítě?

Svět slavných je v neustálém pohybu a my ho sledujeme. Redakce Prima-Style.cz zachytila i zprávu z britských médií. Podle ní William a Kate plánují dalšího potomka!
Kate a William se prý nevyspí celé noci
Kate a William se prý nevyspí celé noci
isifa.com

reklama

Na jaře další kočárek?

"Kate chce být znovu těhotná už na Vánoce," nechala se slyšet jedna příliš upovídaná kamarádka a informace se hned rozběhla po internetu. Pravda je, že William a Kate chtějí větší rodinu. Oba mají sourozence a nechali se slyšet, že nepatří mezi velké příznivce věkových rozestupů mezi potomky. O prince George se pomáhá starat chůva Jessie, která pečovala i o jeho otce a bratra Harryho. Takže jí možná přibude další práce.

Kdysi si Jessie najala princezna Diana a princ Charles, aby se starala o jejich dva syny Williama a Harryho
Autor: isifa.com Kdysi si Jessie najala princezna Diana a princ Charles, aby se starala o jejich dva syny Williama a Harryho

Například William a Harry se narodili tři roky po sobě. Kensingtonský palác na každý pád očkává přírůstek do urozené rodiny, těhotná je Alžbětina pravnučka a dcera princezny Anny Zara Phillips.

Vzkaz ze záhrobí?

Senzace! Dianin vzkaz ze záhrobí Williamovi a Kate

Znovu spolu?

Obrovskou pozornost vzbudila už v pondělí reportáž pořadu TOP STAR magazín (vysílá Prima vždy ve 21.45). Iva Kubelková a Jaromír Jágr se k sobě na pár hodin vrátili. Redakci Prima-Style.cz k tomu Iva poskytla exkluzivní rozhovor:

Jak se vám líbí po letech?

Kubelková znovu s Jágrem. Čím ji překvapil?

Hořká pilulka pro Miley Cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus se po rozchodu s Liamem Hemsworthem tváří statečně. Nic jiného jí ani nezbývá, když média zaplavily fotky nové dívky, kterou si naštvaný Liam obratem opatřil. S tanečnicí a příležitostnou herečkou Eizou Gonzales už strávil i pár dní na dovolené a líbají se na každém rohu. Noviny jsou, jak vidíte na snímku, jejich románku plné.

Polibky, dovolená, pokračuje to rychle
Autor: NY Daily News Polibky, dovolená, pokračuje to rychle

Donšajni měli premiéru

Oscarový režisér Jiří Menzel natočil komedii z prostředí opery. Napřed ji představil na festivalu v kanadském Montrealu a teprve potom ve slavnostní premiéře "doma". Jak sám říká, film neaspiruje na velké umění a měl by především pobavit.

Pana režiséra doprovodila manželka Olga
Autor: Jiří Janoušek Pana režiséra doprovodila manželka Olga

Všechny dámy, které ve filmu hrály, se snažily vypadat co nejpřitažlivěji. Jen jedna ne... Také máme Libušku Šafránkovu rádi, ale tentokrát...

Chtělo to určitě více času před zrcadlem

Krásy jako šafránu...

A další jdou od sebe

Rozvodový podzim pokračuje. S buddhistickým klidem rozchodu s manželkou hodlá čelit Richard Gere.

A taková to byla láska...

Richard Gere se rozvádí

Módní tip pro tento týden: Z Pařížského Fashion Weeku přišla zpráva, že make-up je zbytečný, když je žena přirozeně krásná. Módní dům Balmain poslal modelky na molo nenalíčené. Záměr, nebo si chtěl slavný vizážista Tom Pecheux jen ušetřit práci?

Přirozená krása
Autor: isifa.com Přirozená krása

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!