Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Mrkněte Kate na holé bříško

Jako každou neděli přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co se ve světě slavných dělo a jako obvykle i něco navíc. Vévodkyni z Cambridge se můžete podívat dokonce na holé bříško. Tři měsíce po porodu je v dokonalé formě!
Kate v pohybu
Kate v pohybu
isifa.com

reklama

Kate hrála volejbal

Jen tři měsíce po porodu prince George je vévodkyně z Cambridge štíhlá jako proutek. Předvedla to při charitativní sportovní akci. Ve středu se konají křtiny a Catherine vypadá jako dívenka.

Dokonalé bříško Foto: isifa.com

Dokonalé bříško, Foto: isifa.com

 

Miley už není sama

Vypadá to, že celý svět naletěl (ano, i my, to musíme uznat...). Zpěvačka Miley Cyrus předvedla dokonalou mediální utajenou akci, když se v září rozcházela s dlouholetým přítelem Liamem Hemsworthem. Ve skutečnosti už si zřejmě v létě začala románek s fotografem magazínu Rolling Stone Theo Wennerem. Po boku šestadvacetiletého Thea se objevuje jedna slavná žena za druhou. Mezi jeho přítelkyně patřila i Liv Tyler.

Theo fascinuje krásné ženy
Autor: isifa.com Theo fascinuje krásné ženy

Gwyneth se zlobí

Herečka Gwyneth Paltrow obesílá své slavné přátele emaily s žádnostmi, aby se nevyjadřovali, až se jich časopis Vanity Fair, který připravuje reportáž, bude na ni ptát. Gwyneth se bojí, co se na ni veřejnost dozví a pokouší se reportáž zastavit - šéfredaktor magazínu Graydon Carter ale vzkázal, že se jí to nepodaří. Podrobnosti o tom, jak se Gwyneth chová:

Gwyneth Paltrow si dělá často velké nepřátele

Gwyneth Paltrow – Proč ji všichni nesnášejí? Třeba kvůli WC

Miss Gábina Katochvílová se zase chystá do světa. Sbalila si na to neuvěřitelnou garderobu:

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová si národní kroj navrhla sama

Vauu! Gábina Kratochvílová bude na Miss Universe neskutečně sexy

Slavný kuchař Zdeněk Pohlreich má novou show "Česko vaří s Pohlreichem živě". Jeho prvním hostem byla herečka Tereza Kostková a ta nám v exklusivním rozhovoru pro Prima-Style.cz prozradila, co se děje v její vlastní kuchyni.

Tereza Kostková má s vařením své zkušenosti

Tereza Kostková: U nás doma už letěl i hrnec

FOTO TÝDNE:

Podívejte se na rukopis zpěvačky Lady GaGa, která pověsila na sociální sítě slova k písničce:

Rukopis Lady GaGa
Autor: instagram Rukopis Lady GaGa

reklama

reklama