Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Šílené duo BB si zjevně spletlo datum!

Svět celebrit je stále v pohybu a redakce Prima-Style.cz jako každou neděli vybírá to nejzajímavější, co se v něm událo. Který slavný herec měl například doma co vysvětlovat?
Nevěříme vlastním očím...
Nevěříme vlastním očím...
isifa.com

reklama

V podstatě nám došla slova...

... když jsme na akci Miss Junior ve Špindlerově mlýně viděli na pódiu dvojici Miluše Bittnerová a Lucie Borhyová. Dovolujeme si upozornit, že Halloween už byl a slet čarodějnic se koná až příští rok na jaře! Naprosto nechápeme styling, vlasy, líčení... Takový zločin na kráse by zasloužil trest.

Will a Jada Smithovi – manželská krizovka

Will a Jada vzkazují - Jsme silní a patříme k sobě Foto: isifa.com

Will a Jada vzkazují: Jsme silní a patříme k sobě. Foto: isifa.com

V podstatě ohraná písnička drnčela přes oceán z domova herce Willa Smithe (45). Na toho praskly opravdu pikantní fotografie s mladou kolegyní Margot Robbie (23). Will a Margot na nich spolu dovádějí a v jednu chvíli si oba vyhrnuli oblečení. "Jsme jen přátelé," vymlouvá se Will tradiční větou, kterou už použili mnozí před ním. Po patnácti letech manželství má určitě své ženě Jadě co vysvětlovat.

Zamotala Margot staršímu kolegovi hlavu? Foto: isifa.com

Zamotala Margot staršímu kolegovi hlavu? Foto: isifa.com

 

Will zřejmě vztah zachrání, zato herec Charlie Sheen (známý se seriálu Dva a půl chlapa) má starostí nad hlavu. Ani jedna z jeho bývalek nedělá to, co by chtěl a potřeboval. Minulý týden napětí zejména s Brooke Mueller znovu eskalovalo:

Charlieho výmluvné gesto: Neřeknu ani slovo

Charlie Sheen a jeho šílená válka s bývalkou. Granát k narozeninám a utrpení dětí

A co doma?

Český showbyznys má nový páreček. K příteli se konečně "přiznala" herečka Mahulena Bočanová. Její partner Jonas Santana pochází z Brazílie a je o dvaadvacet let mladší než Mahu.

Mahulena s přítelem
Autor: isifa.com Mahulena s přítelem

Ve společnosti se ukázal i šestnáctiletý Artur Štaidl a jeho snaha vypadat dobře a chovat se příjemně se cení hodně vysoko. Maminka Iveta Bartošová může mít ze syna jen radost.

Arthur Štaidl Foto: isifa.com

Arthur Štaidl. Foto: isifa.com

Zatímco Artur má kontakt s mámou jen sporadický, jiný (ještě mnohem slavnější teenager) Brooklyn Beckham řeší úplně opačné problémy:

To je můj Brooklyn

Matka-trapka Victoria Beckham

 

Nudíte se? Pusťe si taneční klip z Vily a hned budete podzimní plískanice snášet lépe:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VyVolení klip

A kdyby klip nestačil, snad vás zahřeje Rihanna v plavkách:

Foto týdne:

Že bude mateřství taková námaha, s tím asi vévodkyně Catherine z Cambridge nepočítala. Nestihla kadeřnici a objevila se na veřejnosti se šedivými odrosty.

Mateřství je fuška Foto: isifa.com

Mateřství je fuška. Foto: isifa.com

 

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová Foto: Picter

 

STYLový příští týden za celou redakci přeje Jana "Divizna" Divišová, šéfredaktorka Prima-Style.cz

reklama

reklama