Tyhle plastiky se fakt nepovedly!

Když příroda nenadělila, musí zasáhnout plastický chirurg. Pokud jste navíc pod drobnohledem médií, honba za dokonalostí je silnější než zdravý rozum. Americký časopis Stars sestavil žebříček celebrit, které to s pomocí plastických chirurgů rozhodně nevyhrály.
Nekteré celebrity jsou u plastických chirurgů jako doma
Nekteré celebrity jsou u plastických chirurgů jako doma
isifa.com

reklama

Jednou z nejvíce probíraných celebrit s nedokonalou plastikou je Donatella Versace, dědička a sestra tragicky zesnulého slavného návrháře. Naprosto propadla trendu botoxových injekcí a plastických operací, a stala se tak pravidelnou pacientkou těchto klinik. Na jejím těle byste stěží hledali kousek přírody.

Na paty jí v těsné blízkosti šlape nestárnoucí zpěvačka Cher. Ta se už po desetiletí netají tím, že je přímo na operacích závislá. „Po jaderné katastrofě přežijí jen švábi a já,“ přiznává sama zpěvačka, která je skutečně díky zásahům doktorů nezničitelná.

V žebříčku nedokonalých plastik se umístil kupodivu i muž. Je jím herec Mickey Rourke. I když právě jemu příroda nadělila opravdu hodně krásy, i tak nebyl se svou tváří spokojený. Nepovedené operace z kdysi velmi přitažlivého herce udělaly nestvůru. Prošel takovou změnou, že už o něj ani filmaři několik let nejeví zájem.

Kromě těchto tří celebrit patří mezi další odstrašující případy i herečky Priscilla Presley, Pamela Anderson či Tory Spelling.

-juf-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!