Týnuš Třešničková se do Česka nechystá. Nechala si udělat turecké doklady!

Už přes půl roku se léčí Kristýna Třešňáková v turecké soukromé nemocnici s popáleninami, které utrpěla v Istanbulu. Diagnóza byla zlá. Známá youtuberka utrpěla těžké popáleniny na 35 % těla. Kdy má v plánu se vrátit do Česka?
Týna Třešničková má nové doklady
Týna Třešničková má nové doklady
instagram.com/tresnickova/

reklama

„Tak už je ze mě oficiálně turecká rezidentka,“ napsala Týnuš na svůj instagram. Fanoušci se začali bát, že se do Česka už nevrátí a zůstane v Turecku natrvalo. Koncem března totiž bloggerka ukázala, jak na tom skutečně je. Podle dostupných informací popáleniny utrpěla převážně na rukou, hrudníku a z malé části i na obličeji. Týnuš se svěřila, že v Turecku rozhodně neplánuje zůstat natrvalo.

Týnuš Třešničková a požár v Turecku. 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková a požár v Turecku. 1

„Nebojte, vrátím. Jen mi vypršelo klasické vízum, které je na 3 měsíce, tak jsme museli zažádat o povolení prodloužení pobytu tady. A dnes mi donesli tuhle ,tureckou občanku', tak jsem se musela smát,“ napsala na svůj instagramový účet.

Týna Třešničková

FOTO: Instagramová celebrita Týnuš Třešničková ukázala popálené ruce!

Fanoušci začali spekulovat, že na nové občance jsou jasně vidět popáleniny na obličeji. Blogerka svou tvář ale i nadále skrývá, a tak vznikají různé fámy. Její přítel se před pár měsíci svěřil, že se musí počkat, až se rány zahojí a zacelí a následně pak se může mluvit o plastické operaci, kde by se napravila zjizvená kůže.

Týna Třešničková má nové doklady
Autor: instagram.com/tresnickova/ Týna Třešničková má nové doklady

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!