TýTý – Zpráva ze zákulisí (co jste v televizi ani vidět nemohli) + FOTOGALERIE

Platí to pořád. Nejzajímavější věci se dějí mimo světla televizních kamer. Tým Prima-Style.cz se pohyboval v zákulisí slavnostního večera TýTý v Divadle na Vinohradech. A tohle jsme (mimo jiné) viděli:
To je kus. Daniela Šinkorová posílila nedávno štáb VIP Zpráv
To je kus. Daniela Šinkorová posílila nedávno štáb VIP Zpráv
jj

reklama

Jako jeden z prvních přijel do Divadla na Vinohradech bard Oldřich Lipský.

Pan Herec Lubomír Lipský, který už ve Dvoraně slávy je... letos tam doprovodil Janu Štěpánkovou
Autor: Jiří Janoušek Pan Herec Lubomír Lipský, který už ve Dvoraně slávy je... letos tam doprovodil Janu Štěpánkovou

Zpěvačku Moniku Absolonovou doprovodil na TýTý bratr. To je celkem častý obrázek... Monika je oficiálně single. Přestože na premiéře Angeliky před několika týdny se po jejím boku objevil zajímavý mladý muž.

Manželé Zlata Adamovská a Petr Štěpánek příliš nekorzovali. Vybrali si jeden stoleček a "návštěvy" se u nich zastavovaly samy.

Vítěz Talentu Miroslav Sýkora zrcátko za Objev roku nečekal. Vypadá báječně jak nám prozradila jeho maminka, hodně cvičí. Na postavě je to vidět.

Ivana Gottová přišla ve volných šatech. Zdá se, že trpí syndromem Jennifer Aniston o té se také pokaždé začne spekulovat, že je těhotná, jakmile nemá model přímo na tělo!

Půvabná moderátorka Odpoledních Zpráv FTV Prima Monika Leová potají vyklouzla během přenosu v hledišti ze svých vysokánských lakovaných střevíčků. Sympatické! Nebyla totiž ani zdaleka jediná.

Monika Leová a její krásný úsměv. To už měla střevíčky zase pěkně zpátky
Autor: jj Monika Leová a její krásný úsměv. To už měla střevíčky zase pěkně zpátky

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich poprvé předvedl opravdu zajímavý model, který si přivezl z Francie. Sledujte Prima--Style.cz, natočili jsme s ním opravdu neotřelou módní policii.

Po oficiálním fotografování všichni zrcátka TýTý odevzdali (brzy získají repliky). Jediný, kdo měl trofej z dílny Kurta Gebauera s sebou i na rautu, byl... Karel Gott!

Moderátorka TOP STAR Magazínu Iva Kubelková zaskočila za nemocnou kolegyni s mikrofonem v ruce jako reportérka. Dívejte se v pondělí na Primu, uvidíte, jestli se jí dařilo. P. S.: Sama nepřišla:-) po jejím boku je stále stejný "záhadný" muž.

Spisovatel Ondřej Neff láskyplně hladil svojí manželce, herečce Ljubě Krbové ramena. Vypadají spokojeně. Nedávno se vrátili z romantické (a jako obvykle fotografické) cesty do Benátek.

Lucie Borhyová je na rozsypání:-) Její partner prohlašoval, že je okamžitě připravený odvézt ji do porodnice.

Tomu říkáme dobře vycházet se svým/svou ex. Moderátorka Daniela Šinkorová a herec Roman Vojtek kdysi patřili k sobě. Už je to pár let a přestože se rozešli, usmívají se na sebe.

Bývalý pár - Daniela Šinkorová s Romanev Vojtkem
Autor: jj Bývalý pár - Daniela Šinkorová s Romanev Vojtkem

Bývalá moderátorka Jolana Voldánová vůbec nevypadala, že by jí televize scházela. Mezi bývalými kolegy se pohybovala jako ryba ve vodě.

Všichni měli tak trochu hlad a protože Karel Šíp neobjednal pizzu (po vzoru kolegyně z Oscarů), bohatý raut mizel před očima.

Dagmar Havlová se trochu chvěla nervozitou i únavou ještě není úplně zdravá. Když na ni ovšem jeden z fotografů poněkud neurvale zavolal: "Dášo, tady!" měla odpověď po ruce velmi rychle: "My si tykáme? Nepamatuji se."

Dagmar Havlová se nemohla na zrcátka vynadívat
Autor: jj Dagmar Havlová se nemohla na zrcátka vynadívat

jad

Gentlemani!

Prima na vítězné vlně! Zrcátka TýTý jsou doma:-)

Josef Klíma se zrcátkem TýTý

Vítěz TýTý Josef Klíma - Co na to jeho kardiolog?

Moderátoři FTV Prima přijeli ve velkém stylu... kočárem...

Exkluzivně! Celebrity, které si spěchaly pro svá vytoužená zrcátka!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!