Uctít památku Miloše Formana přišel i Michael Douglas

Během svého pobytu v New Yorku hollywoodská hvězda Michael Douglas (73) navštívil i nedaleký Warren, kde uctil památku Miloše Formana (†86) přímo u jeho hrobu. Douglas považoval Formana za jednoho z nejlepších režisérů všech dob.
Michael Douglas a Miloš Forman
Michael Douglas a Miloš Forman
instagram/@michaeldouglas.fan

reklama

‚‚Ano, byl tady ve Warrenu s manželkou. Měli Miloše moc rádi a chtěli vidět místo jeho posledního odpočinku,‘‘ nechala se slyšet vdova po Miloši Formanovi Martina (52). Ta byla průvodkyní Michaela Douglase a jeho ženy Catherine Zeta-Jones a ukázala jim hrob svého muže ve Warrenu mezi místními hasiči. 

Michael Douglas se nechal okamžitě po zjištění o Formanově úmrtí slyšet, že to byl jeden z nejschopnějších režisérů všech dob. ‚‚Miloval jsem to, co mě naučil. Byl to jeden z největších filmových režisérů. Moc mě mrzí, že jsme ho ztratili. Upřímnou soustrast Martině a dětem.‘‘

A byl to právě Douglas, kdo navrhl v roce 1974 zfilmování Keseyho románu Vyhoďme ho z kola ven. Při natáčení tohoto snímku řekl herec, že se od Formana naučil skutečnému řemeslu, kterému by se jen tak nenaučil.

 

Příspěvek sdílený El Mundo (@elmundo_es),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!