Ujfaluši může zírat: Nahá Aneta Vignerová v objetí finalisty Muže roku. Co spolu mají?

Modelka Aneta Vignerová (26) se po rozchodu se zpěvákem Davidem Krausem (33) a bývalým českým fotbalovým obráncem Tomášem Ujfalušim (35) dlouho neukázala po boku žádného muže. Ovšem teď je tomu jinak.
Aneta Vignerová v objetí finalisty Muže roku
Aneta Vignerová v objetí finalisty Muže roku
Santini

reklama

Aneta se nechala vyfotit s finalistou soutěže Muž roku 2012, Robertem Anderlem, zcela nahá. Nešlo však o snímky do rodinného alba, ale o kosmetickou kampaň. Vignerová je totiž další celebritou, která má vlastní parfém. Atraktivní kráska se podílela na tvorbě kolekce vůní s přídavkem feromonů ve světovém ráji parfémů v Provence.

„Miluji parfémy! Hlavně když se sladí s částí mojí osobnosti. Je pro mě důležité, aby ve vůni nebyla žádná sprostá vyzývavost ani příliš naivní podtóny,“ prozradila Aneta, která by se na tvorbě dalších vůní ráda podílela i v budoucnosti. „Vytváření vůně probíhalo už od léta v jihofrancouzském Grasse, které nese zasloužený titul světového hlavního města parfémů. Testovala jsem jednotlivé olejíčky a vybírala ty nejvhodnější kombinace vůní.“

Tvůrce luxusního parfému, který si pro spolupráci vybral smyslnou Anetu, se inspiroval mladou, krásnou a neskutečně naivní Anastasií ze sexy románu, který bude mít údajně do dvou let také filmové zpracování. Hlavní hrdinka světově známého erotického bestselleru má prý s Anetou hodně společného.

 

-juf-

Miss Aneta Vignerová promluvila o svém soukromí i expříteli Davidovi Krausovi

Aneta Vignerová a její ex David Kraus: Jak to spolu mají? (TOP STAR video)

Štastná rodinka: macecha Ivana Chýlková, nevlastní syn David Kraus a exmilenka Aneta Vignerová

Vignerová a Kraus: opět spolu?


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!