Uma Thurmanová ostře zkritizovala Harveyho Weinsteina

Zdá se, že skandál okolo Harveyho Weinsteina a jeho sexuálních obětí bude ještě dlouho hlavním tématem Hollywoodu. Pro tentokrát světového producenta doslova zadupala do země herečka Uma Thurmanová. ‚‚Zasloužíš si ten nejtvrdší trest!“ nebrala si servítky.
Uma Thurman drsně sepsula Harveyho Weinsteina
Uma Thurman drsně sepsula Harveyho Weinsteina
AP

reklama

Herečka Uma Thurmanová na svém Instagramu popřála svým sledujícím vše nejlepší ke Dni díkuvzdání a při té příležitosti nešetřil se vyjádřila i k Harveymu Weinsteinovi. Časový odstup okomentovala hollywoodská hvězda tím, že potřebovala čas na uklidnění. ‚‚Říkala jsem, že jsem byla hrozně naštvaná a měla jsem k tomu důvody. Chci Vám všem popřát vše nejlepší ke Dni díkůvzdání. Všem kromě tebe, Harvey, tebe a všech těch, kteří tě kryli. Zasloužíš si kulku!“ napsala velmi ostře Thurmanová ve svém příspěvku.

Právě společně s Weinsteinem spolupracovala sedmačtyřicetiletá herečka na veleúspěšných snímcích Pulp Fiction a Kill Bill. Před nedávnem se její kolegyně z natáčení Daryl Hannah přiznala, že byla dlouhou dobu obětí sexuálního násilí ze strany producenta. Herečka se jednou dokonce musela zavřít v hotelovém pokoji, aby ji nechal Weinstein být.

 

 

Připomeňme, že o skandálech s někdejším hollywoodským lvem salónů se začalo mluvit na jaře letošního roku, kdy byl obviněn italskou modelkou Ambrou Battilanaovou ze sexuálního obtěžování. Později se vyjádřily také další hollywoodské herečky, které producent údajně obtěžoval. Persony jako Angelina Jolieová, Gwyneth Paltrowová, Lupita Nyong'ová a další otevřeně přiznaly, že i ony si svého času prošly nepříjemnými zkušenostmi s Weinsteinem. Celý případ se rozhořel o to více, když herečka Asia Argentová veřejně promluvila o tom, že ji Weinstein znásilnil. V současné době se všechna obvinění vyšetřují.

Taková fotka už zřejmě nikdy nevznikne
Autor: AP Taková fotka už zřejmě nikdy nevznikne

reklama

reklama