Upír saje producentům krev. Fanoušci ságy Twighlight jsou divní

Britský herec Robert Pattinson (27) si myslí, že fanoušci upírské ságy Twighlight, která ho vynesla na vrchol popularity, jsou velmi zvláštní lidé.
Upír saje producentům krev. Fanoušci ságy jsou divní
Upír saje producentům krev. Fanoušci ságy jsou divní
Bontonfilm

reklama

„Je především zvláštní, že nejde o náctileté fanoušky. Twighlight má svůj vlastní paralelní svět, svou kulturu, která se na internetu formovala od prvního dne, uvedení filmu do kin,“ přiznal v rozhovoru pro magazín Interview herec.

Sám takovému nadšení nerozumí. „Někdy se sám sebe ptám, co ti lidé celý den dělají. Sedí snad před počítačem a komentují vše, co se jen okrajově týká Twighlight?,“ dodal Pattinson, podle kterého je to trošku šílené a určitě ne normální chování. Sám herec se často vyjadřuje k vlastní filmové tvorbě negativně a producenty jen obestírají mrákoty. Jednou dokonce řekl, že kniha Twighlight neměla vůbec vyjít.

 Robert Pattison se poprvé ukázal ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár (2005). Slávu mu však vynesla právě série snímků ságy Twighlight, kde ztvárnil upíra Edwarda Cullena. Po boku Kristen Stewart si zahrál i v ostatních čtyřech částech.

Média herce považují za největší britský filmový talent v Hollywoodu a jednoho z nejpřitažlivějších mužů světa. Herec natočil i další filmy, jako Nezapomeň na mě (2010), Voda pro slony (2011), Miláček (2012) či Cosmopolis (2012).

-juf-

Robert Pattinson se proslavil jako upír Edward Cullen v sérii Twilight

Robert Pattinson sbalil vnučku Elvise Presleyho

Robert Pattinson líbá modelku Almu Jodorowsky

Robert Pattinson vášnivě líbal krásnou blondýnu

Katy Perry a Robert Pattinson se tajně schází

Katy Perry a Robert Pattinson: Tajné rande!

Kristen Stewart a Robert Pattison se dali dohromady v roce 2008 při natáčení Stmívání

Pattinson si hýčká Kristen Stewart: Dárek za 40 tisíc dolarů!

Kristen Stewart: Jednu dobu patřila mezi nejhůře oblékané celebrity

Kristen Stewart má své první tetováníreklama

reklama