Úplňkový mejdan exhibicionisty Sachera se moc nezdařil

Zpěvák Richard Sacher (40), který se v poslední době věnuje spíše psaní, sezval na svou narozeninovou oslavu nespočet známých osobností. Nakonec nepřišel téměř nikdo.
Richard od ní dostal luxusní lahve alkoholu
Richard od ní dostal luxusní lahve alkoholu
Jiří Janoušek

reklama

Téměř zapomenutý zpěvák, který se vrhl na psaní knížek, podnikl narozeninovou oslavu ve velkém stylu a pojmenoval ji „Úplňkový mejdan s Richardem“. Na pozvánku napsal dlouhosáhlý seznam známých herců, zpěváků či jiných osobností. Nakonec se převážná většina pozvaných zřejmě rozhodla úplněk trávit jinak než na mejdanu.

Pár návštěvníků a gratulantů se však našlo. Dorazil například muzikant Karel Vágner, herec Václav Upír Krejčí, spisovatel Vladimír Páral či zpěvačky Zuzana Stirská a Marie Pojkarová. „Přinesla jsem Richardovi flašku, co taky jiného dát mužskýmu,“ řekla Pojkarová, kterou pojí se Sacherem zvláštní choutky.

Naposledy společně šokovali při pěveckém vystoupení, když se společně začali při zpívání svlékat. „Byla to jedna velká improvizace, šlo hlavně o zábavu a myslím, že se nám to podařilo. Dneska se hodláme chovat jen slušně," vtipkoval Richard.

-juf-

video Divácké zprávy: Tak tohle se opravdu moc nepovedlo...

Slečna chtěla zaujmout, jenže... se jí to nepovedlo!

Rozpíchané předloktí modelky Elišky Bučkové

Šok. Eliška Bučková ukázala rozpíchané předloktí. Od čeho to má?

Tomáš Klus s manželkou Tamarou

Tomáš Klus se rozpovídal: 8 věcí, které jste od něj ještě určitě neslyšeli

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!