Upřímnost se jí nevyplatila. Kvitová by měla přijít o občanství, nechal se slyšet poslanec!

Petra Kvitová byla ještě o víkendu hrdinkou, kterou všichni velebili za její druhé vítězství na travnatém grandslamu sezony. Teď je ale zatracovanou osobou, a to jen kvůli tomu, že byla upřímná!
Petra Kvitová zopakovala vítězství z roku 2011 a získala opět titul ve Wimbledonu.
Petra Kvitová zopakovala vítězství z roku 2011 a získala opět titul ve Wimbledonu.
profimedia.cz

reklama

Petra totiž přiznala, že trvalé bydliště má momentálně hlášené v Monaku! Kvůli daním, jak sama řekla… A to leží v žaludku hodně lidem!

Vyjadřovat se k tomu začali i politici. Nejvíce byl asi slyšet Stanislav Huml, který na svůj facebookový profil nasdílel článek zamýšlející se právě nad tím, jestli je správné, aby Petra ze svých výher neodevzdávala České republice ani korunu. Díky tomu se na jeho vlnu snesla kritika i slova podpory. Sám ale k tomu vyjádřil na rádiu Impuls. „Já si o tom ale vážně myslím, že bychom se měli zamyslet nad tím, že když někdo odejde z České republiky a přihlásí se do jiného státu, že by měl přijít o občanství v České republice. Odvrhuji to, že mi ta Česká republika k úspěchu i pomohla,“ řekl Huml.

Je tedy vidět, že upřímnost bývá v některých případech prostě na škodu, a je úplně jedno, že v Monaku má trvalé bydliště spousta sportovců, Čechy nevyjímaje!

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Petra už je zpátky doma...

A je to doma! Nejenom krásný vítězný talíř, ale s ním i Petra Kvitová

Making of...Aneb jak svléknout Tomáše Berdycha?

Making of… Aneb jak svléknout Tomáše Berdycha?

Victoria Duval bude muset svést zatím svůj nejtěžší boj.

Krutá rána osudu! Tenistce byla diagnostikovaná rakovina, i přesto hrála na Wimbledonu

reklama

reklama