Uršula Kluková: Vzbouřily se jí hormony?

Herečka Uršula Kluková (72) vypadá na svůj věk sice pořád dobře, ale že by se dala dohromady s třiadvacetiletým mladíkem? Komička se na veletrhu krásy vrhla na finalistu Muže roku Vojtu Zvěřinu a... dělala mu návrhy!
Uršula Kluková se dotyků nebojí
Uršula Kluková se dotyků nebojí
archiv

reklama

Kluková Vojtovi začala nanášet na obličej bahenní masku se slovy: „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého kluka, ale musí mít chariszma a být o pár let mladší. Vojta je přesně můj typ. Už jsem ho pozvala i do divadla na mé představení. Třeba pak zajdeme i na skleničku vína,“ zasnila se.

„Podívejte se, já mám chlapy kolem sebe ráda. Co z toho života jiného mám? Víte, ti mladí mi dodávají optimismus a chuť do života,“ smála se herečka.

Když Uršulu v pilné práci uviděla zpěvačka Petra Pudová, také nechtěla zůstat pozadu, a tak si vzala  do ruky bahno a hledala někoho, koho by mohla napatlat. V dosahu byl zrovna zpěvák Martin Maxa, kterého ale víc než kráska s bahnem zaujalo liftingové sérum na vyhlazení a vypnutí pleti.

„To víte i já stárnu a ten věk mi jde stále nahoru. Musím se čím dál více udržovat svěží a v kondici,“ přiznal Maxa, který si domů odnášel nejvíce krémů na pleť ze všech přítomných hostů.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Kdo chytá v žitě? Že by Martin Maxa?

Zase přebral? Zpěvák Maxa skončil ve škarpě!

Karle, jak jste to myslel?

Mistr děkoval za schopnost reprodukce. Karle, co tím myslíte?

reklama

reklama