Úterní noc zažila poprvé horečku! A rozhodně nebyla poslední

Premiéra nového českého muzikálu Horečka sobotní noci byla plná energie, tance a skvělého zpěvu! A novinku si nenechaly ujít ani slavné osobnosti českého showbyznysu. Kdo dorazil?
Tony a Stephanie na taneční soutěži
Tony a Stephanie na taneční soutěži
Jiří Janoušek

reklama

Krátce před sedmou hodinou večerní se v divadle Kalich sešli diváci, kteří měli příležitost shlédnout premiéru Horečky sobotní noci. Mezi nimi se našel i Ondřej Soukup, Gábina Osvaldová, Tomáš Savka, Pavel Vítek a Janis Sidovský nebo Těžkej Pokondr. A režisér Ján Ďurovčík musel být s výkony herců naprosto spokojený. Od první do poslední minuty do toho protagonisté v čele s Janem Křížem, Michaelou Doubravovou nebo Markétou Procházkovou dávali naprosto všechno, zpěv ruku v ruce s tancem neměl chybu a diváci nad tím jen nadšeně vzdychali a tleskali.

Muzikál byl na rozdíl od kultovního filmu mírně poupraven, aby se hodil více do moderní doby, ale na jeho kouzlu to rozhodně neubralo. Zachovaly se totiž barevné kostýmy – lesklé košile, kalhoty do pasu s pásky, veselé šaty.

A jak se vlastně muzikál divákům líbil? I přes mírné technické problémy byli diváci nadšení a herce při závěrečné děkovačce odměnili potleskem ve stoje. Pokud milujete 70. léta, barevnou módu a tehdejší hitovky, rozhodně si Horečku sobotní noci nenechte ujít!

 

Mohlo by vás zajímat:

Jan Kříž je prostě v roli Tonyho nepřekonatelný.

Horečka útočí! Přepadne vás na konci září


Finková vypadá skvěle, nemyslíte?

Linda Finková zhubla a vypadá skvěle. Rozchod jí prospěl!

Gábina Dvořáková čeká s Noidem holčičku

Gábina Dvořáková přiznala: Když to bude chlapeček, bude nosit puntíkatý růžový svetříček


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!