Už ho mají! Rychtář zase řádil a KLADIVO spravedlnosti UDEŘILO: Co zase VDOVEC vyváděl?

Kontroverzní postavička domácího bulváru, která je mnohými označována za jednoho z možných viníků stojících za smrtí Ivety Bartošové (†48). Po její smrti se Josef Rychtář (57) opět zaměřil na svou exmanželku, a to neměl dělat.
Nezvladatelného Josefa Rychtáře vzala policie do cely předběžného zadržení.
Nezvladatelného Josefa Rychtáře vzala policie do cely předběžného zadržení.
archiv

reklama

Opilecké excesy, křik, nadávky, výhrůžky smrtí – to všechno musela Darina Nová snášet ve svém vlastním domě a možná měla štěstí, že se jí dosud podařilo unikat vdovcově zlobě po jeho vyhazovu z vily Artura Štaidla (18). Nátlak na exmanželku eskaloval i poté, co před měsícem Rychtář dostal soudní vyrozumění o zákazu vstupu do říčanského domu.

Rytmus - obchodník se slzami?

RYTMUS může dál snít. V Česku jeho nový film moc lidí do kin nepřitáhl

Zákaz neustále porušoval, dělal schválně nepořádek a například přestříhal i kabely od spotřebičů. Neúnosnou situaci vyřešila paní Nová telefonátem na policii, a ta dnes překvapivě zasáhla. Rychtář skončil v klepetech a následně v cele předběžného zadržení. Kauzu sleduje na místě Karolína Hošek a bude vás v přímém vstupu informovat ve VIP zprávách z 25. 8., proto si je nenechte uniknout!

Bylo to o prsa...

Tohle je 10 nejpopulárnějších juniorů Česka! Kdo z nich je nejvíc cool?

"Vím že tím některé lidi zklameme,ale jsme stále spolu, zamilovaní a štastní," píše misska na sociální síti. Je to ale opravdu tak?

Nasadil sexuální superman své Nikol PAROHY? Miss Švantnerová se potýká s NEVĚROU! Jenže...

DJ Lucca to umí rozjet!

Dá se stíhat rodina i noční život? DJ Lucca je matkou dvou dětí, ale dál vystupuje

 

reklama

reklama