Už je to venku! Velké Zprávy budou mít novou moderátorskou dvojici! Už v neděli se na obrazovkách objeví Gábina a Matěj!

Televize Prima odhalila jedno velké tajemství. Už tuto neděli 30. září nás ve Velkých Zprávách přivítá nová moderátorská dvojice! Po mateřské dovolené se na obrazovky vrací moderátorka Gabriela Lašková, kterou doplní pohledný moderátor a reportér Matěj Misař.
Nová moderátorská dvojice Velkých Zpráv
Nová moderátorská dvojice Velkých Zpráv
archiv FTV Prima

reklama

Po více jak půl roce se na obrazovky televize Prima vrací oblíbená moderátorka Gabriela Lašková (28). Ta na jaře porodila svého prvního potomka, synka Benedikta, který dělá krásné mamince jen samou radost. A velký návrat na obrazovky si žádá velkou změnu! Gábina se vrací v krátkém sestřihu! „Už jsem potřebovala změnu, proto jsem se nechala ostříhat. Dobře vím, že krátké vlasy se divákům i mně líbí nejvíce,“ říká bývalá Česká Miss.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#selfportrait •

Příspěvek sdílený Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial),

 

Rozpovídala se také o novém konceptu takzvaných Velkých Zpráv na Primě. „Velké Zprávy budu vysílat úplně poprvé. Na mateřskou jsem totiž odcházela letos v únoru, kdy ještě nový formát prodloužených Velkých Zpráv nebyl ve vysílání. Mám velkou radost, těším se na diváky a věřím, že se jim v nové dvojici budeme líbit a budou s námi rádi,“ dodává.

Z reportéra moderátorem 

A jak se na svou novou životní etapu těší reportér Matěj Misař (26)? „Moderování hlavní zpravodajské relace v jedné z nejsledovanějších televizních stanic v zemi je velký závazek vůči divákům, obrovská profesní výzva a šance, kterou nedostane každý. Velmi si jí vážím a těším se na svou nedělní premiéru,“ říká.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

• GABRIELA & MATĚJ • VELKÉ ZPRÁVY • TATO NEDĚLE ! Těším se na Vás, na práci, na kolegy a především na nového parťáka! Matěj je skvělý kluk, velmi pracovitý a ambiciózní a už teď se těším na naši spolupráci. Vím, že je mnoho maminek, pro které je práce k mateřské dovolené nepředstavitelná, ale jsou i ty, pro které je práce zcela přirozená a pro mnohé navíc nezbytná (a že se na mě takových maminek obrátilo nemálo). Zkuste prosím respektovat druhé maminky, všechny děláme jen to nejlepší pro naše malé lásky. Ja mám hlavně veliké štěstí, že mohu mít práci, ktera mi dovolí být se synem pořád a opravdu jen pár dní v měsíci si odpoledne užije s tatínkem, tetou a občas prý dorazí i babičky, hurá!

Příspěvek sdílený Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial),

 

Znamená to, že Matěje už jako reportéra v televizi neuvidíme? „To není tak úplně pravda. Domluvili jsme se s ředitelkou zpravodajství, že sem tam ještě do terénu vyrazím. Role moderátora bude teď na prvním místě, ale jsem rád, že úplně neztratím kontakt s rolí reportéra,“ uvádí to na pravou míru Matěj.

 

Šestadvacetiletý Matěj má nespočet zájmů a také vlastních projektů. Na internetu můžete vidět jeho pořad „V českém znění“, ale cizí mu není ani hudba. „Jsem část producentské trojky, moji dva kolegové jsou DJ a já jsem takzvaný speeker. Produkujeme různé tracky, které jsou hrány v rádiích a my s nimi vystupujeme v klubech, nebo na festivalu. Už to není tak často, jako dřív, ale pořád nás to moc baví. Je to taková srdcovka, přeci jen, hudba je věčná,“ popisuje jednu ze svých zálib nový moderátor Velkých Zpráv.

 

A co mu při přípravě na velkou televizní premiéru dělá největší potíže? „Já se kývu! Když si sednu na moderátorskou židli a mám ruce na stole, tak se kývu zleva doprava. Ale už jsem přišel na to, že když na židli rozkročím nohy, tak jsem stabilnější a hýbat se přestanu,“ směje se Matěj. Nová je pro něj také komunikace ve studiu. „Přeci jenom je to něco jiného, než reportéřina, ale už se moc těším na neděli, tak se nezapomeňte dívat!“ dodává nová posila moderátorů.

My se na novou moderátorskou dvojici rozhodně dívat budeme, a co vy?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!