V karlínském Foru bude už tuto sobotu řádit polská kapela Behemoth: Máme pro vás lístky!

V rámci tour Ecclesial Diabolica vystoupí již tuto sobotu 12.1. v pražském Foru Karlín polská metalová kapela Behemoth. Tyto pekelníky, kteří se řadí k nejvýraznějším představitelům black deathu, můžete vidět na vlastní oči! Máme pro vás 2 vstupenky na sobotní koncert! Stačí se zapojit do soutěže na Facebooku Top Staru.
Behemoth
Behemoth
Facebook/Behemoth

reklama

Polská kapela Behemoth svou kariéru započala již na začátku devadesátých let black metalem. V současné době je již ale zcela jistě můžeme zařadit mezi nejvýraznější představitele black deathu.

Behemoth se účastnili mnoha festivalů a jezdili turné s metalovými velikány jako Glennen Danzig, Deicede či Marilyn Manson.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Behemoth (@behemothofficial),

 

Sám frontman polské kapely Nergal je zajímavá osobnost. Vyhrál boj s leukémií, zasedá jako porotce pro soutěž obdobnou naší Superstar, vlastní barbershop a krom toho všeho je považován za trendsettera a obrovského businessmana. V neposlední řadě je tedy skladatel a muzikant v blackdeathových Behemoth a také v dark country projektu Me and That Man.

ilustrační foto

Pečovatelský ústav vyměnili za metalový festival. Dvojici seniorů musela zpět dopravit policie

A tihle ďáblové se už v sobotu představí v karlínském Foru, kde fanoušky dozajista čeká show dotažená do posledního puntíku, jak už je to u této kapely zvykem. Tak neváhejte a soutěžte s námi o vstupenky na koncert!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!