V Moskvě si dělá selfie každý. Sarah Jessica Parkerová není výjimkou

Hollywoodská herečka Sarah Jessica Parkerová je na návštěvě v Rusku. Dvaapadesátiletá hvězda přiletěla kvůli představení svého nového parfému Stash Prive a zároveň se chce přivítat i se svými fanoušky z těchto končin.
Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
instagram/@spletnik_ru

reklama

Sarah si pobyt v ruské metropoli užívá a obdivuje pamětihodnosti. Vypadá to, že obeznámení s Moskvou probíhá bez zbytečných svědků a paparazziů. Na sociálních sítích se příliš hereččiných fotografií s fanoušky neobjevuje. Sama herečka si už ale natočila kratičké video, konkrétně před žlutým modelem automobilu Volha.

„Tohle se děje na silnicích v Moskvě,“ napsala Sarah pod video na svém Instagramu. Značku auta ale herečka nerozpoznala, o tom svědčí její hashtag „žiguli“.  V komentářích ji její ruskojazyční sledující upozornili na tuto chybu a herečka slíbila, že se značky tohoto automobilového průmyslu poctivě doučí. 

 

@Mari Vanna- Moscow You were right @molchanof Perfect. We need or want for anything. X, SJ

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker),

Americká herečka a návrhářka sice neustále hýří novými nápady, co se parfémů či neotřelých návrhů oblečení týče, její věk to však neskryje. Seriálová Carrie je ale se svým věkem smířená a nosí číslo 52 s důstojností. V její tváři je vždy patrný úsměv a její outfity působí decentně, ovšem ne obstarožně. Jednoduchost a květinové vzory jsou základem jejího šatníku a poklidný styl jejího života z ní dělá dámu v těch nejlepších letech.

reklama

reklama