Válková odmaturovala za 5!

Modelka Jitka Válková (21) dočasně odsunula modeling na vedlejší kolej a věnuje se hlavně studiu. V pondělí ukončila střední školu a na začátku června ji čekají přijímačky na vysokou.
Modelka Jitka Válková už má zkoušku dospělosti za sebou
Modelka Jitka Válková už má zkoušku dospělosti za sebou
Jiří Janoušek

reklama

„Byla jsem před maturitou hrozně nervózní, bylo mi fakt na zvracení. Už to pomalu opadává, ale byl to hrozný stres. Začínala jsem češtinou, pak byla angličtina, biologie a končila jsem fyzikou. Mám všechno za jedna kromě angličtiny, tam trochu pokulhávám a dostala jsem dvojku. Takže celkem za pět,“ směje se modelka.

„Otázky byly v pohodě, jen ve fyzice jsem dostala trochu nezáživnou dynamiku. Těšila jsem se spíš na elementární částice nebo radioaktivitu,“ svěřila se Jitka, která ani druhý den po zkouškách nedokázala nic sníst. „Mám pořád stažený žaludek, a jak ten stres ustupuje, najednou mě začíná bolet hlava. Ještě jsme to ani neoslavili, ale Mirek mi slíbil, že mě vezme na večeři,“ řekla.

Modelka je s podnikatelem Miroslavem Ciprou už skoro tři roky a vypadá to, že mají dokonalý vztah: „Míra je úžasný, čekal na mě před školou. Koupil mi kytky ještě dřív, než jsem mu napsala, že jsem odmaturovala. Asi tušil, že to udělám.“

Jitka Válková se s přítelem chystá v létě odjet do francouzské Provence, předtím ji ale ještě čekají zkoušky na vysokou: „Mám podané přihlášky na přírodovědu a na medicínu. Chtěla bych studovat dentální hygienu nebo biologii a geologii, to by mě hrozně bavilo.“

-dad-

reklama

reklama