Vánoce s Monikou Absolonovou: I se dvěma dětmi všechno zvládá!

Zpěvačka Monika Absolonová je proslulá svou vánoční vánočkou, na kterou se sbíhají sliny kdejaké české celebritě. Letos má už 18 objednávek, a to i přesto, že před pár týdny porodila syna Matouše.
Monika Absolonová
Monika Absolonová
www.facebook.com/monikaabs/

reklama

Zpěvačka prozradila Blesk.cz, že letos má již 18 objednávek na svou slavnou vánočku. „Vánočky budu péct. Jako každoročně peču pro svoji rodinu, nejbližší přátelé, ale také kolegy Aleše Hámu, rodinu Gottových, Vendulu Pizingerovou, Marka Liberta, Ondřeje Izdného, Olgu Želenskou a doufám, že se pro jednu staví také pan doktor Vlk, který rodil oba mé syny,“ svěřila se zpěvačka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova),

 

Tento rok ale bude pečení pro zpěvačku větší oříšek. I když má Monika letos už většího pomocníka Tadeáška (3), do toho se musí postarat ještě o měsíčního Matouše. Ale Absolonová se nevzdává, těsto začala dělat již 20. prosince, které dokumentovala na svém Instagramu. 

Monika Absolonová

Monika Absolonová truchlí: Zemřela jí milovaná babička

„Hádejte, co jdu teďka dělat. Vánočky! Už je to tady. Nemám puštěnýho Karla (Gotta – pozn. red.), protože Matouš spí. A jen co jsem to dořekla, tak začal Matouš řvát a bude řvát zase, takže já tam jdu, a hlavně obvolám tatínka s Tadeáškem, ať se mu jdou věnovat,“ svěřila se zpěvačka na svém Instagramu.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova),

 

„Už to vypadá nadějně, raz, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm a deváté těsto se dělá. Bordel tady je jak v tanku ale už to bude hotový. Hurá! 18 vánoček,“ raduje se Monika z nakynutého těsta. V pátek odpoledne zpěvačka zveřejnila video na svém Instagramu, kde už vánočky peče a budou za chvilku hotové. Obdivujeme zpěvaččinu vytrvalost a přejeme krásné Vánoce!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!