Vašek Noid Bárta: Největší adrenalin pro mě bude miminko!

Vašek Noid Bárta s manželkou Gábinou Dvořákovou v létě stihli svatbu a nyní se připravují na příchod svého prvního potomka. A pro milovníka adrenalinu to bude právě miminko, které pro něj připraví nezapomenutelné zážitky!
Vašek Noid Bárta přijel na setkání herců z nového muzikálu Addams family i s manželkou Gábinou Dvořákovou.
Vašek Noid Bárta přijel na setkání herců z nového muzikálu Addams family i s manželkou Gábinou Dvořákovou.
jj

reklama

Noid se na roli otce velice se těší. „Miminko bude podle mě největší adrenalin,“ smál se Vašek. A jak se připravuje na roli budoucího otce? „S Gábinkou máme už všechno nakoupený. Ještě musím namontovat komodu a postýlku.“

Svoji manželku ale momentálně opečovává, stejně jako dcerku v Gábinině bříšku. „Teď se o ni starám tak, že jí neustále něco vyprávím a hladím mamince břicho a vyprávím jí pohádky,“ prozradil již teď zpěvák pyšně. Ten dokonce plánuje, že bude u porodu. „Stoprocentně musím být jako podpora,“ je pevně rozhodnutý.

Podle prvních lékařských vyšetření měl s Gábinou čekat chlapečka, 3D ultrazvuk ale odhalil, že to bude holčička. „Jsem strašně rád, že budu mít dceru, protože ty dcery jsou víc k tomu tatínkovi. Kdežto ty kluci jsou většinou mamánci,“ řekl Vašek.

Ten už má i jasno, co s ní bude dělat, až trošku povyroste! „Budem spolu lítat!“ Další aktivity ale prý musí ještě vymyslet. A jak se na příchod svého prvního potomka připravuje? „Přebalovat se ještě neučím, to já nechám už rovnou, až to bude v praxi, tak to zkusím rovnou na ostro,“ smál se Vašek.

A co na Gábině miluje? „Úplně všechno,“ nezaváhal při odpovědi zpěvák. „Je to úžasná ženská, moje milovaná manželka,“ doplnil na závěr.

Mohlo by vás zajímat:

Celá Addamsovic rodinka pěkně pohromadě...včetně sluhů. Tentokrát dvou.

Addams family na motokárách? Ano! Neuvěříte, jak moc jim to šlo!

Do prvního patra vede krásné schodiště

Podívejte se, jak si žije Michal David

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!