Večer r&b diva a ráno matka na plný úvazek. To vše je krásná Ciara

Ciara s dcerou
Ciara s dcerou
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krásná, talentovaná a máma na plný úvazek. To je zpěvačka Ciara. Ještě v úterý vystupovala na American Music Awards a druhý den už vyrazila s dcerkou na výlet.

Ciara, která je nejen zpěvačkou, ale i textařkou a tanečnicí má už dvě děti. S rapperem Futurem čtyřletého syna Future Zahira a s momentálním manželem roční dcerku Siennu Princess. R&b diva se provdala za hráče amerického fotbalu Russella Wilsona před dvěma lety. Ani svatba, ani další miminko jí ale v kariéře nebrání.

Čokoládové krásce na předávání American Music Awards dělal garde malý syn a bylo to opravdu rozkošné. Chvíli na to ale už Ciara řádila na pódiu společně s ikonickou Missy Elliott. Zpěvačka zazpívala svůj nový hit “Dose“ a k tomu předvedla i taneční číslo.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SiSi & Mommy spotted ammyDaughter

Příspěvek sdílený Russell & Ciara Wilson (@ciaraandrussellfanpage),

Sice to byl náročný večer, ale žádné flákání. Den na to už byla se svou malou princeznou spatřena na letišti. Malý Future nejspíš zůstal u tatínka a tak si holky udělaly dámskou jízdu. Kráska ukázala nejen dokonalé kudrny ale i obrovský zásnubní prsten. Diamant je snad větší než její prsteníček. Je vidět, že fotbalista na ní rozhodně nešetřil. Svatba se tehdy konala v Peckforton Castle v Británii a byla to pohádka. Nevěsta oblékla svatební šaty z dílny Roberto Cavalli Couture a vypadala jako pravá princezna. Aby taky ne, její célé jméno zní: Ciara Princess Harris.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TheWilsons Photo Cred @DennisLeupold

Příspěvek sdílený Ciara (@ciara),

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama