Večírek plný zajíčků, tak to vypadalo na Playboy a Top Star party

Večírek plný zajíčků, dobré zábavy, kvalitní hudby, skvělého jídla a pití. Co to věstí? No přece Playboy a Top Star party v SaSaZu!
13. 3. 2018 TOP STAR: VEČÍREK PLNÝ ZAJÍČKŮ, TAK TO VYPADALO NA PLAYBOY A TOP STAR PARTY!
13. 3. 2018 TOP STAR: VEČÍREK PLNÝ ZAJÍČKŮ, TAK TO VYPADALO NA PLAYBOY A TOP STAR PARTY!

reklama

Jaké to je mít vedle sebe zajíčka? Zeptali jsme se několika osobností. Roman Šebrle je zvyklý z Playboy večírků. Za to Eva Perkausová moc zvyklá není. David Gránský zažertoval, že vedle něj bude vždycky zajíček. Jednoho takového už totiž několik let má. I když jen o rok mladšího. „Jsem ve věku, kdy tohle asi ne. Je to čistě pragmatická záležitost. Je to krásný pět let, ale najednou se rozdvojíte a jeden jde tou starší cestou a ten druhý začíná teprve dozrávat. A myslím si, že na tom to skoro vždycky ztroskotá. Tak z 80 procent. Do takových rizikových podniků se pouštět nebudu,“ řekla Laďka Něrgešová.

Na party dorazil i Roman Vojtek se svou přítelkyní. Je pořád zamilovaný a nepřemýšlí? Nebo je celý roztěkaný ze zajíčků. Roman Vojtek se plně nesoustředil a přišel o deset tisíc korun. „Já jsem v bankomatu nechal peníze, co jsem si vybíral. Jsem si vytáhl kartu a nevytáhl jsem si peníze. Ne že bych si to vzal na dnešek, ale na další dny. Asi jak jsem se moc těšil. Ale nejspíš jsem zamilovaný,“ prozradil Roman.

reklama

reklama