Veronika Kopřivová nebude na Vánoce s Jardou Jágrem?

Partnerka Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová (27) údajně bude Vánoce slavit sama někde v teplých krajinách. Vánoční svátky ji zkrátka nenadchly, a proto chce odjet někam k moři. Nebo ne?
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
twitter.com/ELLECZ

reklama

Člověk by čekal, že když Veronika Kopřivová loni slavila Vánoce s hokejistou Jaromírem Jágrem v klidu domova, tak to letos bude stejné. Veronika minulý rok překvapila, a dokonce upekla i vánoční cukroví, udělala dekorativní výzdobu a Vánoce si s Jardou užívala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Letos tomu ale bude jinak. Veronika totiž Vánoce údajně nemá ráda. Alespoň tak to tvrdí na svém Instagramu. „Děsí mě to slovo ‚vánoční‘, přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce/Silvestra bude, zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou. Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají vánoční náladu a vánoční dekorace, tak se cítím blbě, ale snad v tom nejsem sama. Všude začíná být plno lidí, a to mě dost stresuje. Jsem celkem introvertní asociál, takže co půjde, nakoupím přes internet,“ svěřuje se fanouškům.

Jaromír Jágr face to face - aneb pohled do očí

Exkluzivní rozhovor s Jaromírem Jágrem: O Bohu i sexu, o pravdě a lži

„Vánoce a tyhle svátky kolem nikdy nepatřily mezi mé oblíbené období. Vždy tomu tak bylo a stále je. Oslavila bych jen narození Ježíše, ale ten blázinec co za ty roky náma lidma vytvořil, tlak, a jak se všichni maj najednou moc rádi a kupují si kraviny, mi přijde na hlavu,“ stěžuje si Veronika v komentářích. Kam teda Veronika na Vánoce pojede? Nebo to přetrpí, a bude s Jardou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Je velice pravděpodobné, že letos tedy oslaví hokejista Vánoce sám s rodinou na Kladně. Je zvláštní, že minulý rok byla Kopřivová vysmátá od ucha k uchu vedle hokejové jedničky a všechny vánoční tradice spolu absolvovali s radostí. Nebo se jen Veronika přetvařovala?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!