Veronika Žilková přiznala náklonnost k ženám."Ráda jim lichotím," tvrdí

Má dvaapadesát let, je potřetí vdaná a aktuálně je váženou manželkou ministra obrany. Myslíte si, že se herečka Veronika konečně usadila? Tak to jste na omylu!
Veronika Žilková s dcerou Agátou...
Veronika Žilková s dcerou Agátou...
isifa.com

reklama

Veronika Žilková jako by stále byla utržená ze řetězu. Energii, temperament a upřímnost by jí mohl kdekdo závidět. Po projekci nového českého filmu Poslední cyklista dokonce přerušila seriózní rozhovor s novinářem jenom kvůli tomu, aby kolegyni z branže, se kterou se nikdy předtím osobně neviděla, vystřihla poklonu kvůli jejímu vzhledu.

"Nemám problém ženám říct, že se mi líbí, když se mi líbí. Ráda jim lichotím," svěřila se exkluzivně Prima Style.cz herečka, která je svou otevřeností pověstná.

"Moderátorce České televize Daniele Písařovicové jsem řekla, že jsme se o ní nedávno bavily s Agátou a že jsme se shodly, že je krásnější než Maxová a všechny ty současné modelky dohromady. Pro nás je prostě nejkrásnější českou moderátorkou," převyprávěla nám to ještě jednou Žilková.

Svou orientací si je ale prý jistá. "Myslím, že každou z nás potěší uznání, obzvlášť když je od jiné ženy. Snad jsem ji aspoň potěšila," dodala se smíchem.

Mohlo by vás zajímat:

Veronika Žilková v novém seriálu

S Havlovou je konec: Nahradí ji Žilková!

Video VIP zprávy: Veronika Žilková

Žilková točí, až se z ní kouří: Potřebuje novou podlahu!

Video TOP STAR Magazín: Žilková a Stropnický

Žilková a Stropnický: To je ale Itálie!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!