Victoria Beckham manželova slova neustála: Proplakala dvě noci v kuse

Není to tak dávno, co přišel David Beckham se šokujícím oznámením, že po dlouhých letech manželství se vztah stává náročnou prací. Jeho žena Victoria si tato slova vzala velmi k srdci a kvůli vyjádření manžela se na několik dní stáhla ze společnosti i z práce. A jak je to mezi nimi teď?
David a Victoria Beckham
David a Victoria Beckham
instagram/@spletnik.ru

reklama

‚‚Když jste manželé takovou dobu jako my dva, je to vždycky těžká práce. Postupně se to stává komplikovanějším,‘‘ uvedl pro australskou televizi bývalý fotbalista. Tím jen potvrdil spekulace, které veřejností už nějaký ten pátek kolují. Manželé, kteří letos oslavili devatenácté výročí od svatby, drželi obranu vůči těmto drbům dost dlouho, ovšem teď se jim jejich pevnost rozsypala jako domeček z karet.

Celou situaci okomentoval blízký přítel dvojice: ‚‚Poté, co slyšela Davidovo vyjádření, byla zkrátka zdrcena. Victoria netuší, proč fotbalista něco takového řekl a veřejně ji tím hluboce urazil. Když se k ní jeho slova dostala, v jejich domácnosti panovala atmosféra jako po atomovém výbuchu.‘‘

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kisses from us all x Happy Summer! VB 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Aby se Victoria zregenerovala, vydala se do lázní v německém Baden-Badenu. To potvrdila nová fotka na jejím instagramovém profilu, na které pózuje ve sportovním topu, legínách a kšiltovce. Podle všeho navštívila Victoria i místní lékaře. Ti jí pomohli nejen v udržování těla, ale i po psychické stránce. Nyní už je dvojice po týdnu opět spolu. Doufejme, že se po jejím návratu David řádně omluvil a jejich manželství bude trvat dalších 19 let. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!