Victoria Beckham: Od koho si dá v módě říct

Britská zpěvačka a především módní návrhářka Victoria Beckham (39) prozradila, že jí dvouletá dcera Harper dává rady, co na sebe.
Victoria Beckham a její malá dcera Harper mají stejnou lásku k módě
Victoria Beckham a její malá dcera Harper mají stejnou lásku k módě
facebook

reklama

„Harper má svůj názor,“ přiznala v rozhovoru pro The Times Beckham. „Když jdu někam večer ven, vždy mi mé oblečení okomentuje. Sama miluje módu, ale stejně tak si ráda oblékne fotbalový dres a kopačky,“ dodala Victoria, která přiznává, že zkombinovat práci a rodinu není nikdy lehké. „Myslím si, že je to složité, ale to vědí všechny pracující ženy. Já vždy preferuji rodinu, ale přesto svou práci miluji,“ přiznala Victoria, která vychovává se svým manželem, bývalým fotbalistou Davidem Beckhamem čtyři děti.

Victoria Beckham se narodila v anglickém městě Harlow. Proslavila se jako členka skupiny Spice Girls, kde ji přezdívali Posh Spice. Po tom si vyzkoušela i sólovou kariéru. Nakonec se stala velmi úspěšnou módní návrhářkou. Od roku 1999 se po dvouleté známosti vdala za fotbalistu Davida Beckhama. Ve stejném roce se jim narodil první syn Brooklyn. V roce 2002 přišel na svět syn Romeo, v roce 2005 syn Cruz a nakonec se jim před dvěma lety narodila vytoužená dcera Harper.

-juf-

reklama

reklama