Victoria Beckham se ukázala v leopardím kabátku v přepočtu za 47 tisíc korun

Módní ikona roku 2018 se ukázala na letišti v leopardím kabátu, který návrhářka prodává za 47 tisíc korun. A jak jinak upoutat pozornost na svou značku, než si ji vzít na sebe.
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Facebook/HarpersBazaar

reklama

Celý komplet sladila do klasické černé barvy, a to včetně kabelky. Jako doplněk si vzala černé brýle, které posloužily i jako ochranná bariéra proti fotografům. Čtyřiačtyřicetiletá hvězda o sobě ví, že ne nadarmo se jí říká módní ikona. Prezentuje se tak tedy za každé okolnosti, i na letišti v New Yorku.

Victoria Beckham
Autor: Twitter/Looklive Victoria Beckham

Manželka bývalého fotbalisty Davida Beckhama byla v New Yorku kvůli svému novému podnikání, zatímco její manžel byl s jejich dcerou Harper v Londýně, kde si užívali společně strávený čas otce a dcery na veřejném ledním bruslišti.

Takhle Spice Girls vypadaly ve šťastnějších časech.

Victoria Beckham na výroční turné se Spice Girls KAŠLE! Přijde o 10 milionů liber. Proč?

Příští rok vystoupí po několika letech dívčí skupina Spice Girls, ale bez Victorie Beckham. Módní ikona vysvětlila, že zkrátka nemá čas. Veškerý svůj čas věnuje totiž novému podnikání a rodině. „Mám tolik práce s mým obchodem a zbylý volný čas chci trávit s rodinou,“ vysvětlila Victoria. „Myslím, že holky to zvládnou na výbornou i beze mě!“

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!