VIDEO: Co musely ženy podepisovat, když chtěly sex se Sheenem? Máme text smlouvy o mlčenlivosti!

Možná je to největší skandál letoška. Populární herec Charlie Sheen, kterému postelí prý prošly tisíce dívek, je už čtyři roky HIV pozitivní. Sám to přiznal v televizním pořadu. Jenže na veřejnost se dostala i smlouva, kterou ženy podepisovaly před sexem se slavným casanovou.
TOP STAR - Charlie Sheen - reakce
TOP STAR - Charlie Sheen - reakce

reklama

Když už máte tolik milenek, musíte to nějak zorganizovat. Charlie Sheen přišel se smlouvou, kterou musely podepsat všechny slečny chtivé žhavé noci s ním. Smlouva s nastaveným odškodněním 100 tisíc dolarů za každé poškození, se vztahovala jak na svědectví třeba v podobě fotek nebo videí, tak i na rozhovory, ve kterých ženy nesměly o svých hrátkách se Sheenem mluvit.

Možná něco takového ženy ani nepřekvapovalo, bylo jasné, že kdyby všechny začaly mluvit, tak by Sheen to špinavé prádlo na veřejnosti ani nestíhal prát. Možná si myslely, že se jedná o rutinní záležitost, když si chcete vlézt pod peřinu s veleznámým hercem. Jenže Sheen pro to měl svoje důvody. Už čtyři roky je nakažený virem HIV, proti kterému sice bojuje léky, ale i tak je nechráněný sex pochopitelně nebezpečný.

Plný text smlouvy si můžete přečíst níže:

sheensmlouva2 Foto:

Charlie podle Bree lže, když tvrdí, že o své nemoci partnerky informoval.

Totální PANIKA: Charlie Sheen potvrdil HIV a ženy, které měl, šílí! Komu lhal?

Pornoherečka Bret Rossi byla jednou s těch, které spaly s Charliem v době, kdy už měl být HIV pozitivní.

Bouřlivák Charlie Sheen o HIV+ : Za šíření nákazy mu hrozí kriminál! Měl prý přes 5000 milenek!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!