VIDEO: Dobrák Troška dostal FACKU, až se mu protočily panenky! Kdo si ho podal?

Tak to je mazec! Režisér Zdeněk Troška je známý tím, že má blízko k bujarému lidovému prostředí, a tak není divu, že se pustil do natáčení pokračování kultovní komedie Slunce, seno a pár facek II. Jenže to sám ještě netušil, že jich pár také schytá!
Proč dostal Zdeněk Troška od Karolíny Hošek hned tři facky?
Proč dostal Zdeněk Troška od Karolíny Hošek hned tři facky?
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

O účinkování ve filmu, tradičně natáčeném v jihočeských Hošticích, byl obrovský zájem. A to i přesto, že se při natáčení lidé doopravdy prali a měli modřiny. Na druhou stranu sousedé Troškovi děkovali, že si alespoň mohli vyřídit letité účty. Všechno klapalo až do chvíle, než se na natáčení zjevila reportérka VIP zpráv Karolína Hošek.

Zdeněk Troška o miliony nestojí. Natáčením filmů se hlavně baví

Zdeněk Troška nestojí o miliony: Je to troškař! (+ nejlepší záběry z jeho filmů!) Top Star video

Netrvalo dlouho a došlo k nevídanému. Karolína dobráckému režisérovi po krátké výměně názorů nevlepila jednu, ale hned tři facany! "Ješte teď mě bolí pravačka. Navíc ji mám poškrábanou od Troškova hustého vousu. Prosazovala bych, že by se muži měli před zmlácením povinně holit," okomentovala pro Style svá válečná zranění reportérka.

Na Berounce bylo zase jednou horko i pořádná legrace!

Galerie: UPS! Sexy reportérka VIP zpráv Karolína při skoku ukázala víc, než chtěla! Ale nemá se za co stydět…

Režisér ale satisfakci nežádal s tím, že se dívenky nemlátí. A jestli vás zajímá, co bylo důvodem k takové inzultaci, nezbývá vám než sledovat VIP zprávy z 11. 8. nebo později video na Prima Play. Navíc od 20.15 můžete komedii Slunce, seno a pár facek na Primě pro zopakování zhlédnout. A aby toho nebylo málo, tak v neděli 23. 8. v 10.50 odvysíláme speciál Slunce, seno, 30 let, v němž budou vzpomínat hlavní protagonisté slavné Troškovy trilogie.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karol-facka
Zdeněk Troška se zlobí!

Zdeněk Troška zuří! Protestuje proti hercům v hollywoodském remaku Slunce, seno (Apríl)

reklama

reklama