VIDEO: Ewa Farna vypouští do světa nový videoklip Z nálezů a krás. Podívejte se!

Ewa Farna představuje videoklip k druhému singlu Z nálezů a krás z alba Leporelo. V klipu uvidíte poutavý příběh starého vrátného, co si otevře krámek a rozdává lidem radost. Novinka Z nálezů a krás zazní i na dubnovém turné, na které už 3. dubna Ewa vyráží.
Ewa vydala nový videoklip!
Ewa vydala nový videoklip!
Universal Music

reklama

„Klip jsme připravovali velmi dlouho, samotné natáčení už ale díky týmu režiséra Martina Linharta proběhlo rychle a profesionálně. Hlavní kulisou klipu je veliký nápis „Nálezy a krásy“. Což je název krámku, který si pan vrátný otevřel. Jeho každodenní náplní je rozdávat lidem radost, a to hlavně tím, že jim pomůže najít, co v životě hledali nebo kdysi ztratili. Každý si tam zkrátka najde to své," vypráví děj Ewa.

"Věc, která je dítěti ukradená, může být pro dospělého člověka nepřehlédnutelná. Výborný pan Sítek alias vrátný nakonec odchází z místnosti plné harampádí a divák by se měl ptát, zda ´Nálezy a krásy´ opravdu existují, nebo se celá situace odehrává jen v mysli pana vrátného,“ doplňuje příběh mladá zpěvačka.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Ewa Farna vypouští do světa nový videoklip Z nálezů a ztrát. Podívejte se!

 

Videoklip se natáčel na začátku tohoto měsíce a zahrálo si v něm více než patnáct herců. „Ewu Farnou sleduji od počátku její kariéry a jako Ostravák jsem cítil povinnost přijmout roli vrátného v tomto videoklipu," vyjádřil se ke spolupráci ostravský rodák Dušan Sítek, který ztvrátnil roli vrátného.

Nový klip není zdaleka to jediné, co si Ewa Farna pro své fanoušky připravila. V dubnu vyráží na své turné s názvem V akustickém směru. Turné odstartuje 3. dubna v Jihlavě a postupně navšíví dalších 9 měst včetně slovenské Bratislavy. „Na tour zahrajeme také starší singly jako Měls mě vůbec rád, Ticho, Toužím, Boží mlejny melou, ale také novinky Z nálezů a krás či Leporelo," prozrazuje zpěvačka.

reklama

reklama