Video: Finále VyVolení 2013

Finále 4. řady VyVolených je za námi a my už známe vítěze. Stal se jím Vladko a dosáhl tak na výhru 5 milionů korun s poměrně jednoznačnou převahou.
Finále VyVolení 2013 - Obrázek 11
Finále VyVolení 2013 - Obrázek 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na začátku přímého přenosu byl však stav téměř vyrovnaný: to diváky popíchlo k intenzivnějšímu hlasování a nakonec vše dopadlo tak, jak dopadlo. Vladkovi se po vyhlášení výsledků ve tváři značila především obrovská úleva, hned v dalším momentu však okamžitě objal Páju. Bylo vidět, že tohle opravdu nebyl souboj jich dvou, ale jejich fanoušků. Po odchodu Pájy z Vily strávil Vladko většinu času na gauči a plakal – potom se během několika vteřin rozloučil s Vilou a odebral se ven, kde ho zavalil ohlušující potlesk diváků fandících před Vilou, oslnily zářící pochodně a prskající atrakce. Podobnou reakci vyvolal jeho příchod i ve studiu, kde publikum povstalo, aby vítězi 4. řady vzdalo poctu. A tu si Vladko, matador soutěže a miláček diváků, rozhodně zaslouží.

Vladko poděkoval divákům a evidentně byl ze všeho naprosto vykolejený: nakonec se za ním na pódium vyhrnuli všichni exVyVolení, aby mu pogratulovali k vítězství.

Ve chvíli, kdy se neúnavné publikum začalo zvedat k odchodu, Vladko zahlásil: „Nikam nechoďte, ne? Pojďte sem k nám!“ Všichni diváci ho vzali za slovo a začalo hromadné focení, nejen s Vladkem, ale i s ostatními VyVolenými.

Večer to byl skutečně výjimečný a my jsme rádi, že jste ho prožili s námi!

Sledujte nás však dál, my ještě rozhodně nekončíme!

Video: Finále VyVolení 2013

Finále VV

Fotogalerie: Finále VyVolení 2013

 

Making of

Video: Chtěli jste vidět zákulisí VyVolených? Tak tady to máte: Making of VyVolení 2013

 

Vladko podruhé vítězem VyVolených!

VyVoleným je Vladko!

 

Pavlína a Vladko - Obrázek 4

Jak splnit životní sny? Ideální řešení nadosah!

Reklama
Reklama