VIDEO: Jágr se konečně chytil na udičku! Jak se vám líbí roštěnka, co Jardu sbalila?

Jaromír Jágr má konečně holku! Tak tahle zpráva dnes obletěla celé Česko. Slavného hokejistu mělo v hledáčku hodně slečen, ale jen jedné se ho povedlo sbalit. Kdo je ta šikovná slečna?
Jágrova nová milenka soutěžila o titul miss, jak jinak. :)
Jágrova nová milenka soutěžila o titul miss, jak jinak. :)
archiv/Instagram a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Novou přítelkyní je modelka a kadeřnice Veronika Kopřivová a (dokonce!) se před několika lety zúčastnila, jak jinak, soutěže o nejkrásnější ženu naší země. Takové totiž nejslavnější český hokejista rád.

Tímto Favoritem jezdil Jaromír Jágr dlouhé roky.

GALERIE: Nejdražší Favorit světa. První auto Jardy Jágra stojí přes milion

Titul královny krásy Veronika Kopřivová v roce 2012 sice nezískala, ale sbalila nejžádanějšího singl muže v zemi. Podle našich informací jsou spolu pět měsíců. Milenecký poměr obou hrdliček se provalil, díky Facebooku, kde krásná dívka sdílí fotografie ze slunné Floridy.

Nalevo je původní selfíčko, napravo jedno z těch upravených...

SELFÍČKO z Jágrovy postele se šíří, jenže se změnami! Kdo slavný je nově na peřinové fotce?

Tam podle všeho trávila poslední Vánoce právě s božským Jardou, a dokonce mu pekla cukrovíčko. Více se dozvíte v reportáži Lenky Špillarové.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 9.2.2016 - Jarda Jágr a přítelkyně
Kovandová se Jágrovi postarala o slušný trapas. Začala mluvit o jejich vztahu, a to se nedělá. Navíc se do toho nyní vložil i překvapený přítel. Jardo, tohle sis teda nezasloužil!

Jágrova miss Kovandová tenhle skandál vůbec nezvládá: Její otec mluví o svatbě a my jsme přišli na její lži

reklama

reklama