VIDEO: Jak vypadá dnes Kevin ze Sám doma? Hrozně! Šokoval přiznáním, proč mu role zničila život

Kdo by neznal roztomilého Kevina McCallistera ze snímku Sám doma. Představitel hlavní role nyní vytvořil video, ve kterém popisuje následky snímku, které se na něm negativně podepsaly.
Macaulay Culkin
Macaulay Culkin
Instagram a profimedia

reklama

Byl jsem ještě dítě!", říká Macaulay Culkin, který přepracoval film Sám doma do webové série. V dokumentu si stěžuje na to, že ještě dnes, ve svých třiceti pěti letech má stále noční můry.

Bylo mi osm, byl jsem nejroztomilejší dítě na světě, i dnes mám noční můry, jak mě plešatý divný chlápek honí po domě,“ popisuje Culkin, který se následně rozbrečí.

Macaulay Culkin
Autor: Instagram a profimedia Macaulay Culkin

Trauma z dětství je údajně důvodem jeho závislosti na těžkých drogách, se kterou se Culkin potácí již mnoho let. Herec údajně trpí depresemi a dokonce se i několikrát snažil předávkovat heroinem.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Kevin ze Sám doma po 25 letech promluvil o roli, která mu zničila život!

Ve filmu bratranci, ve skutečnosti bráchové.

ŠÍLENÁ PROMĚNA: Vzpomínáte na bratrance Kevina McCallistera? Mrňouse z filmu SÁM DOMA dnes NEPOZNÁTE!

Bonnie a Kevin ze Sám doma. Najdete podobu?

Věděli jste to: Manželka ze Smrtonosné pasti a Kevin ze Sám doma jsou příbuzní! Jak?

 

 reklama

reklama