VIDEO: Jak vypadala poslední bitva války mezi Nicki a Taylor? Holky si to na MTV vyříkaly...

Celebrity se dokáží pořádně pohádat a sociální sítě jim v tom náramně pohádají. Přes Twitter se do sebe pustily Nicki Minaj a Taylor Swift. Šlo o váhu, jak jinak. Teď se usmířily, jak?
Nicki a Taylor už jsou kámošky...
Nicki a Taylor už jsou kámošky...

reklama

Minaj Taylor vyčítala, že její video Bad Blood oslavuje vyhublé krásky. Vnadná rapperka skončila s videem Anaconda mimo hru o video roku a to ji zkrátka nakrklo. Po twitterové přestřelce to nevypadalo, že ty se ty dvě znovu spřátelí, jenže ceny MTV je přivedly zpátky dohromady.

minajtaylorvma2015 Foto:

Tak je otázkou, jestli ty naštvané tweety nebyly jenom reklamou? Protože obě popové hvězdy společně vystoupily na pódiu MTV. Ke konci čísla Nicki Minaj na stage vystoupala i Taylor Swift. Obě měly sladěné oblečení do křiklavě červené barvy (i když Taylor nemohla svým outfitem přebít indiánskou korunu z peří, jakou si na hlavu nasadila Minaj).

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nicki Minaj a Taylor Swift

A dopadlo to krásně. Ne, nečekala nás bitka na pódiu, ale velké objímání a společné zpívání. Vypadá to, že válka Taylor vs Minaj je u konce.

Taylor a Nicki se do sebe pustily na Twitteru, bude mít jejich střet pokračování?

Taylor Swift a Nicki Minaj si vjely do vlasů: Přilétne facka na nadcházejícím večírku?

Když se Taylor a Selena objevily na pódiu, propuklo davové šílenství.

Hodně SEXY BOMBA: Taylor Swift a Selena Gomez spolu VÁLÍ! Které z nich se zařízly kalhotky?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!