VIDEO: Jak vypadala sexbomba Salma Hayek před 28 lety? Podívejte se na její úplně PRVNÍ konkurz!

Každý nějak začínal. A sexy mexická herečka, která letos oslaví padesátku, to v mládí neměla o nic jednodušší než její kolegyně. Salma Hayek si v jednadvaceti letech rozhodla splnit si svůj sen a šla na obyčejný herecký konkurz. Jak to vypadalo? Podívejte se na 28 let staré záběry!
Mladinká Salma Hayek.
Mladinká Salma Hayek.
Facebook/Profimedia.cz

reklama

Salmě Hayek bylo v té době kolem 20 let a měla ukázkovou trvalou. Na videu z jejího plně prvního castingu je vidět, že zatím není profesionální herečkou, což i sama přiznává hned v první větě: "Jmenuji se Salma Hayek a nemám žádné zkušenosti."

Scénu, kde rozmlouvá s imaginárním milencem a doufá, že jí zavolá a uslyší svůj hlas, nicméně sehrála velmi přesvědčivě. I když možná nejste španělštinář a Salmě nebudete rozumět, její procíněný projev určitě i tak oceníte:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První casting Salmy Hayek.
Co dělá Justin v posteli?

FOTO: Co dělá Justin v ložnici? Slavný narcis pózoval pro vyzývavé fotky!

Cindy Kimberly

FOTO: O dívku, kterou objevil Justin Bieber, se perou modelingové agentury!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!