VIDEO: Jedna z největších hvězd božsky zazpívala americkou hymnu na Super Bowlu. Nikdo ji však nepoznal!

Svým zpěvem dojala všechny diváky, kteří sledovali zahájení Super Bowlu. Americká popstar měla tu čest zazpívat americkou hymnu, ale skoro nikdo, kdo neslyšel její oficiální uvedení, ji nepoznal!
Lady Gaga je k nepoznání!
Lady Gaga je k nepoznání!
youtube.com

reklama

Mistryně převleků, make-upu a paruk. Kdo jiný by to mohl být než zpěvačka Lady Gaga? Oblečky příšer, šaty ze syrového masa a podobné bizáry ale vyměnila za blýskavý červený kostýmek a dlouhé blonďaté vlasy.

Ať už diváci na stadionu, tak u televizních obrazovek ale neměli nejmenší tušení, z čích úst se linou slova americkou hymny. Ale i po zjištění, že je to Lady Gaga, tomu nemohli uvěřit! Zpěvačka byla naprosto k nerozeznání. Svým dokonalým zpěvem však diváky přece jen přesvědčila, že je to opravdu ona. "Myslím, že jediný způsob, jak zazpívat státní hymnu, je zapomenout na sebe a soustředit se pouze na to, co skladba představuje. Zpívám ji opravdu ze srdce v původní podobě, protože ta je podle mě nejvznešenější," řekla Lady Gaga.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Jedna z nejslavnějších popstar skvěle zazpívala americkou hymnu na Super Bowlu. Nikdo ji však nepoznal!

gettyimages-508982466_-h_2016 Foto:

 

Malý Flynn by mohl mít kouzelnou nevlastní mamku....

Katy Perry už není single: Známého herce zdědila po topmodelce!

Fatty si utahoval z blogerek...

VIDEO: Utahuje si Fatty z Teri Blitzen? Jeho parodie na blogerky vás dostane!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!