VIDEO: Justin Bieber vykřičel do světa svou lásku k Seleně Gomez! Chce ji zpět?

Zpěvák byl ohromený krásou své bývalé přítelkyně, se kterou se potkal v New Yorku na Met Gala a zřejmě si uvědomil, že ji stále miluje!
Justin Bieber zřejmě stále miluje Selenu Gomez
Justin Bieber zřejmě stále miluje Selenu Gomez
facebook

reklama

Selena na sobě měla překrásné bílé šaty s hlubokým výstřihem od návrhářky Very Wang a opravdu vypadala jako nevěsta, moc jí to slušelo.

Selena Gomez  Foto:

Selena Gomez na plese

Justin Bieber se Selenou od rozchodu vůbec nestýká, ale to neznamená, že není v jeho mysli. Zřejmě si uvědomil, když ji viděl, co ztratil, a to si žádný muž nepřiznává moc rád.

Justin Bieber na Met Gala Foto:

Při odjezdu z akce se jeho auto stalo terčem všech zamilovaných fanynek, bodyguardi měli co dělat, aby je odháněli. Justin byl ale milý a dovolil několika dívkám, ať si s ním nafotí selfíčka. Když odjížděl, křičel z auta: „Selena vypadala na plese nádherně.“ A dal si opravdu záležet na tom, aby to slyšeli všichni široko daleko!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Justin Bieber na Met Gala

Že by se i Justinovi donesly zvěsti o jejím rozchodu se Zeddem Splitem a chtěl ji získat zpět?

reklama

reklama